We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

В'єтнам - країна з найдавнішою історією та культурою, має величезну кількість цінних історичних пам'яток, різноманітний ландшафт та понад 3000 км. узбережжя багатого Південно-Китайського моря. В'єтнам вражає насамперед своєю природною красою. Уздовж узбережжя тягнеться смуга чудових пляжів, а центрі країни височіють гори, вкриті густими лісами.

В'єтнам має чудову берегову лінію завдовжки 3260 км, що омивається Південно-Китайським морем. Тут знаходиться Бухта Халонг, назва якої перекладається з в'єтнамської як "Дракон, що спускається", з більш ніж 3000 островами, що піднімаються із смарагдових вод Тонкінського затоки. За легендою, цю бухту створив величезний Червоний дракон, що спустився з неба. Як стверджують місцеві жителі, він і досі мешкає у тутешніх водах. Щоб переконатися в цьому, ви можете вирушити на джонці на пошуки чудовиська або відвідати численні печери і гроти на островах, а коли пошуки вас втомлять - позасмагати і викупатися в кришталево чистих водах бухти та насолодитися обідом з кальмарів, крабів, лангустів та креветок, приготовлених по особливим рецептам в'єтнамської кухні.

В'єтнам – це і пам'ятки з віковою історією, і дивовижно привітні люди. А готелі В'єтнаму - дуже комфортні, на різний смак і достаток. В'єтнам – це відпочинок, який запам'ятається на все життя!

Vietnam on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.