We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Південно-Африкенська Респебліка (ПАР) — держава на крайньому півдні Африки. ПАР посідає 25-те місце за чисельністю населення у світі та 5-те в Африці. Південна Африка має три призначені столиці: адміністративну — Преторію, судову — Блумфонтейн та законодавчу — Кейптаун. Найбільше місто — Йоганнесбург.
З береговою лінією завдовжки 2798 км на Індійському та Атлантичному океанах, країна межує на півночі з Намібією, Ботсваною і Зімбабве, і на північному сході з Есватіні і Мозамбіком, а також містить анклав Лесото.
Південна Африка відома різноманіттям культур, релігій та мов. Одинадцять!!! офіційних мов закріплені конституцією. Дві з цих мов мають європейське походження: африкаанс, мова, яка виникла на основі голландської, якою спілкується більшість білого та змішаного населення Південної Африки; англійська відображає спадщину британського колоніалізму і зазвичай використовується в громадському та комерційному житті, хоча є лише четвертою за вживаністю у країні.

Туризм в ПАР.

Південно-Африканська Республіка є, поза всяким сумнівом, одним з найцікавіших та найпривабливіших туристичних напрямків в усьому світі.

Першою та найголовнішою туристичною принадою країни є дика природа та можливість взяти участь у фотосафарі та спостерігати за дикими тваринами, що вільно живуть у звичному для них середовищі.
Серед найулюбленіших та найпопулярніших визначних місць серед мандрівників є:
- Драконові гори. Це місце дійсно можна назвати казковим, адже краса гір заворожує та перетворює звичайну подорож на фантастичну.
- Крюгер – найвідоміший національний парк в Південній Африці. Розташований на території майже 2 млн гектарів. Дивовижний парк розділений на 14 еко-зон.
- Мис Доброї Надії – свого часу уособлював надії португальців, які ще в 15 столітті шукали шлях в Індію. З самого початку його називали мисом Бур, але оскільки король Хуан був забобонним, прийняв рішення перейменувати.
- Транснаціональний парк Лімпопо – найбільший у всьому світі. Він знаходиться на території майже 4 млн га та охоплює території Мозамбіку, Зімбабве та ПАР.
- Парк Піланесберг – розташований в кратері згаслого вулкану. Більшість тварин туди завезено з різних районів Південної Африки. Заповідник знаходиться в кількох кілометрах від Сан-Сіті та відомий своїми чудовими ландшафтами.
- Національний заповідник «Каньйон річки Блайд».

Однією з візитних карток ПАР є виноробна промисловість: виноробство в Південній Африці практикується вже понад три сотні років, тож південноафриканські вина вважаються одними з найкращих у світі.

Мешканці ПАР, називають свою державу «країною веселки» - в основному через надзвичайне культурне розмаїття, багатющу культурну спадщину народів, що населяють нашу країну. Представники цих народів влаштовують для туристів фольклорні шоу, проводять майстер-класи з опанування традиційних промислів та ремесел, і це приваблює значну кількість іноземних туристів. Адже мало хто відмовиться побачити бойовий танок зулусів, або й спробувати впоратися з традиційною зброєю африканських воїнів - ассегаєм, долучитися до виконання дивовижних орнаментів народу ндебеле, що у невпізнанний спосіб нагадують гуцульські візерунки.

Також за останніми науковими даними, саме Південно Африканська Республіка є колискою людства - бо саме тут знайдено найдавніші поховання істот, що їх з повним правом можна назвати протолюдьми

Information about visa

Віза в ПАР для громадян України потрібна. Отримати її можна в Консульстві ПАР в Києві. Подача документів особиста. Термін оформлення візи становить 10 робочих днів.

Сlimate

На території ПАР простежуються 20 кліматичних зон. Район провінції Наталь відрізняється підвишеною вологістю, що властиво жаркому тропічному клімату. У районі Кейптауна панує середземноморський клімат, якому властиві сухе жарке літо і м'яка зима. Для решти районів держави характерний тропічний клімат. Клімат в ПАР помірніший, ніж в інших, розташованих на тих же широтах, країнах, — це пояснюється достатньою висотою над рівнем моря і близькістю океанських течій. Опадів більше випадає на сході (1000—2000 мм в рік), менше всього — на Атлантичному побережжі (менше 100 мм).

Links

Вакцинация. От желтой лихорадки.
Напряжение в сети. 220 вольт.

Currency

Південноафриканський ранд.

SAR on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.