We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Королівство Таїланд - казкова за своєю красою країна. У давнину Таїланд носив назву Сіам. Таїланд поєднує у собі різноманітність пам'яток історії, первозданну тропічну красу та сучасну цивілізацію з європейськими умовами комфорту. З упевненістю можна сказати, що Таїланд - це найпопулярніша з екзотичних країн, а тури до Таїланду - чудовий подарунок або можливість відпочити!

Information about visa

Завдяки своєму географічному розташуванню, Таїланд відрізняється досить м'яким і рівним кліматом, який створює комфортні умови для відпочинку в цій країні протягом усього року. У цілому нині місцевий клімат характеризується як тропічний, але у кожному регіоні є свої особливості. У Таїланді немає звичних нам чотирьох пір року: рік тут ділиться на три сезони – зиму, літо та міжсезоння. При цьому кожен сезон по-своєму привабливий для відпочинку. Зима триває з листопада до березня. По всій території країни встановлюється м'яка погода. Вдень повітря прогрівається в середньому до +22-29 ºС, вночі температура, як правило, не опускається нижче +20 ºС. Це найкращий сезон для відпочинку. Тропічне літо триває з початку червня до середини вересня. Денна температура повітря підвищується і становить середньому +30-34 ºС. Період переходу від зими до літа (або від літа до зими) називають міжсезонням. Воно посідає травень чи другу половину вересня-жовтня. У цей час мусони приносять на півострів Індокитай короткочасні дощі та грози, кількість опадів збільшується. Температура повітря складає +27-32 ºС, але спеки, що виснажує, немає, сонячне тепло комфортне і приємне для відпочинку. Серед країн Південно-Східної Азії Таїланд виділяється особливим кліматичним розмаїттям, що обумовлено суттєвими відмінностями в рельєфі різних регіонів країни.

Сlimate

Сезон дощів та погода у Таїланді

У центральній частині (Бангкок і Паттайя) літо триває з березня до травня, міжсезоння – з червня до жовтня, зима – з листопада до лютого.

На Півдні (острів Пхукет) виділяють два сезони - досить м'яке літо (з листопада по квітень) та міжсезоння (з травня по жовтень). Незважаючи на те, що в міжсезоння кількість опадів відчутно збільшується, погода все одно залишається комфортною, оскільки дощі йдуть у середньому раз на 2 дні і тривають не більше 2 годин. Найдощовий місяць – вересень.

Відпочивати на острові Самуї можна комфортно цілий рік. Однак оптимальні періоди для відвідування острова – з липня до серпеня та з грудня до лютого (вдень повітря прогрівається до +30 ºС). Міжсезоння характеризується короткочасними тропічними зливами, мусонами і зрідка штормами (у жовтні та листопаді).

На Півночі Таїланду взимку (з жовтня до березня) відносно прохолодно, тому не зайве взяти в дорогу теплі речі. Настання міжсезоння (у липні) особливо відчувається у передгір'ях, триває період дощів до вересня.

Links

Після проходження прикордонного та митного контролю всіх туристів, що прилітають міжнародними та внутрішніми рейсами, зустрічають тайські представники компанії з табличкою "SAYAMA Trevel". Представники компанії пізніше супроводжують туристів до транспортного засобу.

Зустріч усіх туристів, що прилітають міжнародними рейсами до Бангкока, відбувається на виходах С і В (рівень 2) аеропорту Suvarnabhumi. Зустріч туристів, що прилітають внутрішніми рейсами, відбувається на виході А (рівень 2) аеропорту Suvarnabhumi. Назва виходу чітко позначена над стійкою проходження митниці у залі отримання багажу.

Туристи, які прибувають до Бангкока і подорожують далі (Пхукет, Самуї та ін.), після проходження митного та паспортного контролю можуть відразу перейти до сектору внутрішніх вильотів і далі на реєстрацію свого рейсу.

У разі виникнення будь-яких труднощів, туристи можуть зв'язатися з представниками приймаючої сторони в аеропорту (телефони представників вказані в корисній інформації, що видається з повним пакетом документів) або показати свій квиток будь-якому співробітнику аеропорту, який їх направить до місця реєстрації на рейс.

Currency

Телефон туристичної поліції Таїланду
у разі виникнення непорозумінь та необхідності отримання екстреної допомоги – 1155.
Але спершу рекомендуємо зв'язатися з Вашим гідом.

Цілодобова гаряча лінія в Таїланді: +66 89 009 5000
Гаряча лінія, створена спеціально нашим партнером, приймаючою стороною в Таїланді SAYAMA TRAVEL, задля цілодобовоЇ підтримки туристів на території королівства Таїланд.

Представник в аеропорту Бангкока: +66 89 009 50 00


Гаряча Лінія в Україні:
+38(050) 443 00 46
Працює цілодобово

Приклад дзвінка на тайський мобільний номер

084 ХХХ ХХ ХХ, де 0 – код Тайланду при дзвінках у країні, 84 – код мобільного оператора, ХХХ ХХ ХХ – номер телефону. Набирати номер слід так, як його вказано. У Тайланді всі телефонні номери даються одразу з кодами, тому проблеми при наборі не виникають.

Якщо Ви дзвоните з України або українського мобільного телефону, перебуваючи в Таїланді, то в номері телефону забирається «0».

Наприклад, замість: 089724-26-64 потрібно набирати +66 89724-26-64.

Thailand on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.