We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Острів Маврикій розташований на південному заході Індійського океану в 900 км на східний о. Мадагаскар. Государство Республіка Маврикій, що входить до складу Співдружності націй Великобританії, є однією із самих молодих держав. До складу держави входять кілька островів, що є частиною архіпелагу Маскаренських островів і архіпелагу Каргадос-Карахос. Острів Маврикий - найбільший острів держави, що займає прощу 1865 кв. км і з протяжністю берегової лінії 330км. Столиця – місто Порт-Луї, розташований на о. Маврикий. Державна мова – англійська, але також розповсюджені французька та креольська мови.

Острів Маврикій вулканічного походження поєднує у собі неповторні пейзажі. Це кратери згаслих вулканів, водоспади, гори, вкриті густим тропічним лісом, безкраї плато і скелі. Оточують острів мальовничі лагуни бірюзової води з кораловими рифами, що переходять у білі пісочні пляжі. Екзотичну природу Маврикія, наповнену найбагатшою флорою та фауною, доповнює вишуканий сервіс модного курорту.

Історично Маврикій населений жителями великої кількості країн світу, які привнесли свою культуру та звичаї, зробивши країну самобутньою та неповторною у своєму роді. Столиця Порт-Луї дістала свою назву на честь короля Людовіка XV. Більшість вуличок міста мають французькі назви, а архітектура площ зберігає історію XVIII століття. Колорит міста в контрастах – це східна казка з мусульманськими мінаретами та храмами індуїстів, а портову частину міста облюбували китайські торговці.

Готелі Маврикія розташовані по всьому узбережжю острова. Знаходячись у будь-якому з них, ви зможете відвідати такі визначні пам'ятки країни як музей природної історії Порта-Луї, Цитадель, побудовану в 1838 році, Національний парк Блек-Рівер-Гордж, парк птахів Казела Берд, ботанічний сад у Памплемусі, побачити кам'яну брилу на горі Пієрер Бос та кратери згаслих вулканів.

Курорти Маврикія відрізняються своїм різноманіттям вибору активного відпочинку на будь-який смак туриста - це глибоководна рибалка, гольф, водні лижі, серфінг, снорклінг, вітрильний спорт, дайвінг.

Протягом усього перебування Вас приємно дивуватимуть яскравий колорит креольських ринків із різноманітністю екзотичних фруктів, величезним вибором самобутніх сувенірів, часті свята з маврикійськими піснями та танцями. Вишуканих гурманів порадує меню ресторанів острова величезним вибором морських екзотичних страв.

Information about visa

Після прильоту в аеропорту ставиться позначка у паспорті з дозволом на перебування в країні до 1 місяця. Громадянам України та країн СНД в аеропорту оформляється безкоштовна віза на строк до 15 днів. Існує можливість продовження термінів перебування. Для в'їзду на Маврикій паспорт громадянина України має бути дійсним як мінімум протягом 6 місяців з моменту в'їзду з країни.

Сlimate

Клімат: морський субтропічний. Спекотний та вологий період триває з грудня до березня, середня температура в цей період становить +30…+35С вдень, +25С вночі. Відносно прохолодно у період із травня по вересень, коли середня денна температура становить +25С вдень, +17С вночі. Температура води цілий рік +20 ... +26С.

Currency

Маврикійська рупія/MUR- банкноти достоинством 5, 10, 20, 100, 200, 500 і 1000 рупій. Розрахунок на острові виробляється тільки в національній валюті держави Маврикій. Приймаються до оплати кредитні карти основних платіжних систем і дорожні чеки.

Mauritius on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.