We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Берегова лінія ОАЕ – 600 км. узбережжя Перської затоки та 100 км. узбережжя Оманської затоки. Країна є конфедерацією семи еміратів, які об'єдналися 2 грудня 1971 року. Найбільший емірат - Абу-Дабі займає 85% території, далі емірати перераховані в послідовності, що відповідає їх території: Дубаї, Шарджа, Рас Аль Хайма, Фуджейра, Умм Аль Кувейн та Аджман.

Державна мова – арабська, але повсюдно використовується англійська.

Час. Місцевий час випереджає київське на 2 години взимку (GMT +4:00) та на 1 годину влітку (GMT+4:00).
Електрика. Місцева електрична мережа забезпечує напругу мережі 220-240 вольт/50 герц. Стандартними є розетки англійського типу із трьома штирьками, але практично у всіх готелях можна попросити перехідник.

Транспорт. Найбільш доцільним засобом пересування є таксі. У Дубаї таксі обладнані лічильниками, вартість проїзду становить 1,17 дирхам за кілометр, плюс 3 дирхам посадка (вночі – 3,5 дирхам). У середньому нетривала поїздка в межах міста коштуватиме 10-15 дирхам. Існує кілька таксопарків, які працюють цілодобово. В інших містах таксі, як правило, без лічильників, і вартість поїздки потрібно обговорювати з водієм заздалегідь, мінімальна плата за проїзд – 5 дирхам. Практично всі готелі надають безкоштовний транспорт на пляжі та в торгові центри.

Information about visa

Митні правила: Відповідно до митних правил в ОАЕ дозволяється ввозити (з розрахунку на одну дорослу людину) 200 сигарет або 40 сигар або 2 кілограми тютюну, парфумерію в розумних межах. Крім цього, повнолітня людина немусульманського віросповідання має право провезти 2 літри міцних спиртних напоїв і 2 літри вина. Обмеження на ввезення та вивезення валюти та виробів із дорогоцінних металів відсутні. До ввезення суворо заборонені: зброя, психотропні речовини, всі види наркотиків, слонова кістка (і бивень носорога) та вироби з них, а також ловчі птахи. Друкована та відео продукція найчастіше проглядаються при в'їзді в країну - щодо змісту матеріалів еротичного змісту або образливих для мусульман. Особливо обережними треба бути при прибутті в аеропорт міста Шарджі, де правила щодо цього особливо суворі. Будьте уважні, беручи в дорогу медичні препарати – якщо митниця в ОАЕ виявить серед них препарати, що містять наркотичні речовини, можуть виникнути великі проблеми (аж до тюремного ув'язнення чи великого грошового штрафу). Іноді може допомогти завірений переклад англійською мовою приписи лікаря, але краще купити необхідний препарат у місцевих аптеках. У будь-якому випадку, кількість ліків, що ввозяться, повинна бути обмежена нормою розумного їх споживання (у разі потреби) на термін перебування в країні. але краще купити необхідний препарат у місцевих аптеках. У будь-якому випадку, кількість ліків, що ввозяться, повинна бути обмежена нормою розумного їх споживання (у разі потреби) на термін перебування в країні. але краще купити необхідний препарат у місцевих аптеках. У будь-якому випадку, кількість ліків, що ввозяться, повинна бути обмежена нормою розумного їх споживання (у разі потреби) на термін перебування в країні.

Сlimate

В ОАЕ клімат сухий субтропічний, дощі дуже рідкісні, бувають лише в зимовий період. Як правило, кількість дощових днів не перевищує 7-10 днів на рік. Залежно від часу доби та сезону температура повітря коливається від +12°С до +48°С, температура води від +18° до +30°С

Links

Гроші та обмін валют. Грошової одиницею в ОАЕ є дирхам, який стабільний по відношенню до долара США вже багато років і становить 3.67 дирхам за 1 долар. У обігу банкноти номіналом 5, 10, 50, 100, 200 і 500 дирхам. Обмін валют можна проводити у будь-яких банках у країні, які працюють з 08:00 до 13:00 з неділі по четвер, п'ятниця та субота у мусульманському світі — вихідний день.

Депозит: Купуючи тури в ОАЕ практично у всіх готелях рівня 5* та у деяких 4* для зручності внутрішніх розрахунків під час перебування клієнтам необхідно внести певний грошовий депозит, або готівкою, або шляхом блокування суми депозиту на кредитній картці.

Розмір депозиту: від 100 у.о. за номер на добу та вище, залежно від готелю.

У разі невикористання або недовикористання депозиту, відповідна сума повертається клієнтам у день від'їзду за вирахуванням витрат у місцевій валюті.

UAE on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.