We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Республіка Сінгапур – держава у Південно-Східній Азії. Столиця – Сінгапур. Сінгапур складається з основного острова площею 607 кв.км та 63 невеликих островів. Він знаходиться в 137 км на північ від екватора. Протяжність острова із заходу Схід 42 км, і з півночі на південь 23 км. Населення – понад 4 млн. жителів. З них – 77% китайців, 14% малайців, 7% індусів та 2% інших національностей. Офіційна мова – малайська, китайська, англійська та тамільська. Релігія – буддизм, іслам, християнство, таоїзм та індуїзм. Сінгапур - одна з не багатьох країн світу, куди щодня приїжджає більше людей, ніж проживає в ній.

Офіційна мова: англійська, мандаринська говірка китайська, малайська, тамільська.

Час. Сінгапурський час на 8 годин випереджає грінвічський. Різниця у часі з Києвом +5 годин (влітку), +6 годин (взимку).

Правила поведінки. У Сінгапурі закони встановлюються не для того, щоб їх порушували. Найменші відхилення від них караються штрафом. Куріння у закритих громадських місцях, автобусах, ліфтах, кінотеатрах, театрах, у державних установах, ресторанах та магазинах заборонено законом, штраф – 1000S$. Курити можна у відкритих ресторанах/кафе, на вулиці та інших спеціально позначених місцях. Завжди переходьте дорогу пішохідним переходом, якщо поблизу немає переходу, пішохідного мосту чи підземного переходу, перейдіть дорогу біля світлофора; штраф за перехід дороги у недозволеному місці – 500S$. Не можна смітити, плювати на тротуар, на дорогу, штраф - 500S $. На відміну від інших азіатських країн у Сінгапурі вшановують черги, тому чи чекаєте ви таксі, чи купуєте сувенір – завжди вставайте в чергу. Заборонено їсти та пити у не встановлених місцях, жувати жувальну гумку, штраф – 300S$. Їзда на передньому або задньому сидінні в машині або таксі без ременя безпеки карається штрафом у 120S$ з особи.

Оренда автомобіля. Для цього вам потрібно мати при собі міжнародні права водія та кредитну картку. Оренда машини коштуватиме від 100S$ до 300S$ на день залежно від класу автомобіля. Складність у водінні – лівосторонній рух та суворі правила паркування, що дозволяється лише у строго відведених місцях.

Електрика - електрична мережа розрахована на 220-240В та 50Гц. Розетки мають 3 входи, тому вам знадобиться адаптер. Його можна попросити у готелі, ця послуга безкоштовна.

Митниця. Можна завозити літр слабоалкогольних напоїв, літр міцних спиртних напоїв. Для їх ввезення, вогнепальної та холодної зброї, бронежилетів, вибухових речовин, професійного теле/радіообладнання, мечів необхідно отримати спеціальний дозвіл. Заборонено ввезення жувальної гумки, тютюну.

Currency

Грошова одиниця країни – сінгапурський долар (S$). Пункти обміну валюти знаходяться у більшості банків, готелів та магазинів. Вуличні пункти та ті, що знаходяться в магазинах – всі ліцензовані і абсолютно безпечно змінювати гроші. Багато хто з них зможе запропонувати вам більш вигідний курс, ніж банки. Більшість банків відкрито з 09:30 до 15:00 з понеділка до п'ятниці, а в суботу з 09:30 до 11:30. Кредитні картки American Express, Visa, Diners, Visa Electron, Master Card, JCB широко використовуються по всьому острову. Готелі, ресторани, магазини та навіть таксі із задоволенням їх приймуть.

Singapore on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.