We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Туреччина - країна з багатовіковою історією та давніми традиціями. Сьогодні Туреччина – сучасна західна країна. Зручне географічне положення на стику Європи та Азії зробило Туреччину раєм для гостей з усього світу. Благодатний субтропічний клімат дозволяє приймати туристів з початку травня до кінця вересня. Дивовижна природа, золоті піщані пляжі, мальовничі гори, вкриті сосновими реліктовими лісами, яскраве сонце і, звичайно, кришталево-чисте, лагідне та тепле море – все це робить курорти Туреччини привабливими для туристів. Туреччина омивається чотирма морями – Середземним, Егейським, Чорним та Мармуровим.

Туреччина - перша країна "далекого зарубіжжя", яку відкрили для себе наші громадяни, що вирушили на відпочинок далі звичного для всіх Чорноморського узбережжя. Сьогодні відпочинок в Анталії, Алан'є, Сіде, Белеці чи Кемері – курортах турецької Рів'єри – вже сприймається як звичайна поїздка до моря. А шоп-тури до Стамбула стали для багатьох наших людей просто звичайною роботою, завдяки чому, напевно, у кожного з нас у гардеробі є турецькі речі. Численні турецькі готелі, побудовані за останнім словом техніки, дозволяють приймати щороку сотні тисяч відпочиваючих. Низькі ціни при високому сервісі роблять Туреччину дуже привабливим місцем проведення літньої відпустки. При цьому в готелях та ресторанах Вам запропонують як звичні для всіх європейські та американські страви, так і екзотичні страви турецької кухні. Туреччина – одна з найвигідніших країн Середземномор'я.

Туреччина - країна неповторної гостинності та щирих добрих людей. Можливо, знайомство з новими друзями та спілкування буде найбільш хвилюючим у Вашій подорожі. Тут Ви доторкнетесь до самої Історії, яка живе в реліквіях та пам'ятках різних епох. Хетти та урарту, фригійці та лікійці, величні римські амфітеатри, стародавні християнські храми Візантії та витончені мінарети мечетей. А скільки краси та романтики таять у собі назви древніх міст – Троя, Бергама, Ефес, Дідім, Аспендос, Афродісія, Перге. Численні легенди оточують Вас всюди. Поряд з цим "нічне життя" курортних міст з різноманітністю барів, дискотек, ресторанів та екзотичних шоу, в яких прекрасні танцівниці віртуозно виконують знаменитий танець живота, роблять Туреччину одним з улюблених курортів для туристів усього світу.

Ми радимо обрати Туреччину місцем вашого відпочинку з багатьох причин, одна з яких - величезний вибір прекрасних готелів з широким спектром послуг та відмінним сервісом на будь-який смак та гаманець. Вибирайте Туреччину – і Ви не пошкодуєте!

Turkey on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.