We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Офіційна назва: Республіка Азербайджан.
Столиця: Баку
Географічне положення:
Азербайджанська Республіка розташована на стику двох континентів - Європи та Азії, у серці транскавказького транспортного коридору, де проходять повітряні та морські шляхи, магістральні автомобільні та залізниці, що пов'язують Європу з країнами Кавказу та Центральної Азії. На півночі Азербайджан межує з Російською Федерацією, на північному заході з Грузією, на південному заході – з Вірменією та Туреччиною, на півдні – з Іраном. На сході республіку омивають води Каспійського моря.
Мова: Державна мова – Азербайджанська. Більшість населення знає російську мову.
Релігія: Релігія відокремлена від держави. Більшість населення сповідує Іслам. Також чимало послідовників Іудаїзму та Християнства – православні та католики.
Тимчасова зона: GMT + 2 години
Приїхавши в Азербайджан, Ви матимете чудову нагоду ознайомитися з безліччю історичних пам'яток, що належать до різних епох. Це і наскельні малюнки в Гобустані, датовані XII-X тисячоліттям до н. ), та історичні пам'ятки, що відносяться до християнського та ісламського періоду. Яка різноманітність! Ви завжди можете замовити у нас організацію та поведінку різних турів Азербайджаном, його численними регіонами. Це Баку та Абшеронський півострів, Нахчіван, Губа-Хачмазський, Шекі-Загатальський, Лянкяран-Астарінський регіони, історичні області Ширван та Гянджабасар. Можливо, Ви просто відпочинете, здійснивши шопінг або відвідавши готелі та ресторани. Можливо, це буде відпочинок у горах, що упираються в синій небосхил, або відпочинок на березі теплого Каспійського моря, Худат-Яламінському узмор'ї, знаменитому своїми густими лісами, що дихають свіжістю, або на морському узбережжі Абшерона... Але, можливо, вас найбільше залучають спеціалізовані тури, розраховані на любителів історії, етнографії, піших і кінних походів. Тури можуть бути як групові, і індивідуальні.
Лянкяран-Астаранський регіон – чудове місце відпочинку. Піщані пляжі прекрасні, температура води біля узбережжя 22-26 ° С протягом п'яти і більше місяців, що забезпечує тривалий купальний сезон. За останні роки тут відбудовано десятки готелів, які за своїм рівнем та класом можуть зрівнятися з європейськими. Хто відмовиться від задоволення купатися в лагідному, теплому морі, поніжитися на піщаних пляжах або поплавати в басейні з водними гірками, розміститися в номерах різної категорії від стандартного до люксів та апартаментів! Хто зможе встояти перед покликом вогнів численних ресторанів та кафе, що полонять вишуканою національною та європейською кухнями, естрадними та шоу-програмами.

Найбільш привабливі для альпінізму та зимового спорту Шамахінський та Гусарський райони. Для ліцензійного полювання дуже зручні Гизилагацький заповідник, де в зимові місяці накопичується понад мільйон особин двохсот видів перелітних птахів!

Напевно, Ви пам'ятаєте про те, що в Азербайджані ціла низка оздоровчих курортів з мінеральними джерелами, які надають можливість лікування багатьох нездужань, що піддаються бальнеологічній або природній терапії. Більшість курортів із мінеральними джерелами є одночасно туристськими центрами. Особливо багатий на мінеральні джерела Нахчыван. І унікальним є єдине у світі родовище лікувальної нафти - Нафталан. Ну, як тут відхилити запрошення відвідати такий цікавий та незвичайний край!

Одним словом, тут все – прекрасна природа цих місць, незліченні пам'ятки старовини, дивовижна етнографічна різноманітність, що вражає мистецтво місцевих умільців та кулінарів – надовго залишить у Вас найкращі враження про Азербайджан.

Information about visa

Для в'їзду в країну для громадян СНД не потрібна віза.

Сlimate

Середньорічна температура – ​​+13.7oC, середня температура у січні – +1.7oC, середня температура у липні – +27.9oC. Клімат – перехідний від помірного до субтропічного. Характерні сильні північні вітри, переважно восени.

Links

Офіційна валюта – азербайджанський манат

Azerbaijan on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.