We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Велика Китайська стіна, Храм Неба, Заборонене місто Гугун, монастир Шаолінь, Площа Небесного Спокою, чайна церемонія та багато іншого в турах від Пан Укрейн до Китаю з вартістю від 719 $ (переліт оплачується додатково).
За Китаєм спостерігає весь світ. Величезна територія країна розвивається семимильними кроками. Завдяки чому? Найдавніша культура, унікальні традиції, неймовірної краси пейзажі та дуже працьовиті люди – ось, що спадає на думку, коли йдеться про Китай. І щоб на власні очі побачити китайське диво, спробувати розгадати загадку цієї дивовижної країни, сюди їдуть туристи з усіх континентів. У Китаю дуже великий туристичний потенціал. Завдяки незвичайним ландшафтам за Китаєм міцно закріпився імідж країни разючих контрастів. Сільські пейзажі є сусідами з величними хмарочосами великих мегаполісів. Неживі рівнини пустелі Гобі і блискучі схили Джомолунгми зачаровують. Китай здивує не тільки досвідченого туриста, а й досвідченого мандрівника
Китайська цивілізація своїм корінням сягає вглиб століть, його культура і традиції – невичерпне джерело натхнення.
Всесвітньої слави удостоїлися китайський шовк, кераміка, чай, китайська медицина, садівництво, кам'яні печери та стели, ушу, класична літературна спадщина. А такі досягнення цивілізації, як папір, порох, друкарство та компас – плоди винахідливості Стародавнього Китаю.

У Китаї багато історичних і культурних пам'яток. З 1985 р. Китай приєднався до конвенції ЮНЕСКО щодо збереження світової культурної спадщини. За показником об'єктів, що входять до "Списку культурної та світової спадщини", Китай посідає четверте місце у світі.

Китай розташований у Центральній та Східній Азії, на західному узбережжі Тихого океану. Це – третя за площею країна на земній кулі. КНР омивається Бохайською затокою, Жовтою, Східно-Китайським та Південно-Китайським морями і має сухопутний кордон майже з усіма великими державами Східної Азії, причому значна її частина припадає на Росію та центрально-азіатські країни СНД – Казахстан, Киргизію, Таджикистан. Сусідами Китаю на заході є також Афганістан, Індія, Непал, Півдні - Бутан, М'янма, Лаос і В'єтнам, але в північному сході - Північна Корея. На морі Китай межує також із Японією та Філіппінами. У прибережній зоні налічується понад 5000 островів, серед яких найбільші – Тайвань та тропічний острів Хайнань. Найбільшими річками є Янцзи та Хуанхе. Загальна протяжність річок у Китаї – 220 тисяч кілометрів.

КНР ділиться на 23 провінції, 5 автономних районів, 4 міста центрального підпорядкування (Пекін, Шанхай, Тяньцзінь та Чунцин), 2 спеціальні адміністративні райони - Сянган (Гонконг) та Аоминь (Макао). Столицею Китаю є місто Пекін.
Населення, мова. Населення Китаю близько 1,3 млрд. чол. Більшість населення становлять китайці і лише близько 8% "малі народності": чжуан, мяо, тибетці... Основна мова - китайська. У туристичних центрах використовуються англійська, японська та російська.
Час. На всій території Китаю діє пекінський час. Різниця у часі з Києвом: взимку +6 годин, влітку +5 годин.

Митниця. Дозволено безмитне ввезення сигарет – 400 шт., спиртних напоїв – не більше 1,5 л. Дозволено ввезення побутових електроприладів та інших предметів побуту. Заборонено ввезення зброї, наркотиків, отрут, вибухових речовин. Заборонено вивезення цінних предметів і творів мистецтва без товарного чека, що підтверджує їх купівлю. Дозволено ввезення ювелірних виробів у межах особистих потреб.

Сlimate

Китай знаходиться в межах 3-х кліматичних поясів: помірного, субтропічного та тропічного. Клімат на заході континентальний, на сході переважно мусонний. На південному заході Китаю та на південному острові Хайнань клімат тропічний. Найбільш холодно взимку у Північно-Східному Китаї. У південних районах вологість повітря влітку дуже висока. Найкращий час для поїздки – весна (травень) та осінь (вересень – жовтень). Середня температура січня від -24 ° C на півночі до 18 ° C на півдні. Середня температура липня від +20°C до +28°C

Currency

Валюта. Основною грошовою одиницею Китаю є юань (RMB). Розмінні монети – дзяо, финь. 1 юань = 10 Дяо. 1 юань = 100 фінь. Курс юаня до американського долара встановлюється державою та становить 8,11 RMB за 1 USD. Гонконг має незалежну грошову одиницю Гонконгський долар (HK$), курс досить стабільний - 7,8 HK$ за 1USD. Усі готівкові розрахунки біля країни виробляються у місцевій валюті.

Сувеніри. Вибір свенірів величезний. Пару паличок для їжі, гарний фарфор, чашки, лакові скриньки, печатки та футляри для сувоїв можна купити на кожному кроці. Міста Ханчжоу та Сучжоу славляться чудовим чаєм та шовком. Не бракує магазинів, які торгують виробами художніх промислів.

China on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.