We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Естонія (ест. Eesti), офіційна назва - Естонська Республіка (ест. Eesti Vabariik) - держава на північному сході Європи, на східному узбережжі Балтійського моря. Межує з Росією, Латвією. На півночі омивається Фінською затокою, на заході – Балтійським морем. Естонії належить понад 1500 островів, найбільшими з яких є Сааремаа та Хійумаа. Рельєф переважно рівнинний із великою озерною мережею.
Столиця - Таллінн.
Державний гімн Естонії - "Mu isamaa, mu õnn ja rõõm" (переклад з ест. Моя батьківщина, моє щастя і радість). Автор тексту Йохан Вольдемар Янсен (ест. Johann Voldemar Jannsen) та музики Фредрік Паціус (ест. Friedrich (Fredrik) Pacius) (1848).
Державна мова: естонська. Широко поширені - англійська, російська, фінська та німецька.
Митні обмеження: Дозволено безмитне ввезення: міцних алкогольних напоїв - 1л, пива - 10л, цигарок - 200 шт., або сигар - 20 шт., або тютюну - 250 г., промислових товарів для особистого користування - у розмірі не більше 5000 крон; продовольчих товарів – всього вагою не більше 10 кг, у тому числі сумарна вага кави, чаю, спецій, насіння тощо. не повинен перевищувати 3 кг.
Напруга в мережі: 220V

Години роботи установ: Банки відкриті з 9 до 18 год у будні. Деякі банки працюють у суботу у першій половині дня. Вихідний – неділя.

Магазини працюють з 9 до 18 год (деякі - до 20 год) по буднях і з 9 до 15 год (деякі - до 18 год) по суботах. Супермаркети та магазини у курортних районах зазвичай відкриті з 10 до 20 год.

Код країни: +372

Екстрені телефони:
Поліція – 110
Пожежна служба та швидка допомога - 112

Сlimate

Помірний, перехідний від морського до континентального. Опадів випадає до 700 мм. на рік, переважно в осінньо-зимовий період (кінець літа також часто буває дощовим). Через вплив морських повітряних мас погода досить мінлива, і часто може змінюватися по кілька разів на день, особливо навесні та восени.

Завдяки мілководді, вода в морі та озерах швидко прогрівається і в липні доходить до +20-24 С, пляжний сезон триває з початку червня до кінця серпня. Найкращий час для відвідування країни – з початку травня до середини вересня.

Currency

Євро. У багатьох готелях, ресторанах і магазинах приймаються до оплати всі види кредитних карток, також поширені банкомати. Більшість банків обслуговує дорожні чеки, в магазинах та готелях їх приймають неохоче (перевага надається "Eurocheque").

Estonia on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.