We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Офіційна назва - Узбекистан
Площа: 447,4 кв. км (55-та у світі)
Населення: 26,5 млн. осіб
Столиця Узбекистану: Ташкент
Мова: узбецька мова – державна мова, російська – мова міжнаціонального спілкування
Національна валюта - сум (UZS, код 860)
Релігія: Іслам
Час: Різниця у часі між Україною та Узбекистаном + 2 години.
Електроенергія: 220 V AC, 50 А; стандартне гніздо подвійного штепселя

Свята:
1 січня - Новий Рік
8 березня - Міжнародний Жіночий День
21 березня - Навруз
9 травня - День Пам'яті та Почестей
1 вересня - День Незалежності
1 жовтня - День Вчителя та Наставника
8 грудня - День Конституції
перші дні релігійних свят Руза Хайіт та Курбан Хайіт.

Information about visa

Узбекистан – безвізова країна для громадян України. Для в'їзду потрібен лише закордонний паспорт, дійсний щонайменше 6 місяців.

Сlimate

Клімат в Узбекистані різко континентальний. Середня щомісячна температура взимку - від +10 до +3 градусів C. Літо спекотне та сухе. Влітку температура коливається від +35 до +45 градусів C. Осінь досить тепла. І це сезон, коли чудові фрукти та овочі перебувають удосталь на базарах. У цей час температура становить +13 градусів C.

Currency

При в'їзді до Узбекистану необхідно заповнити митну декларацію в 2-х примірниках, один з яких залишиться у вас і повинен зберігатися до виїзду з Узбекистану. Ввезення валюти до Узбекистану не обмежене, проте вивезення має бути не більше за ввезену та задекларовану готівкову валюту. Будьте уважні, незадекларована сума може бути конфіскована на митниці. Можна провозити до 2 літрів алкогольної продукції на особу.
Усі іноземні громадяни на період перебування у країні мають бути зареєстровані. Готелі повинні надавати гостям талон про реєстрацію на термін перебування в цьому готелі. Будьте уважні, перевіряйте наявність талона та правильне його заповнення. Цей талон буде потрібний на паспортному контролі при виїзді з Узбекистану, також його наявність можуть перевірити правоохоронці.

Uzbekistan on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.