We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Князівство Андорра – райський куточок, загублений у серці Піренейських гір. На карті світу це лише крапка на смужці франко-іспанського кордону (площа 468 кв. км, з населенням 65 тис. осіб.) в 3,5 годинах їзди (225 км) від аеропорту Барселони (Іспанія) і в 180 км від аеропорту Тулузи (Франція) Тридцять п'ять кілометрів державного шляху, що перетинає країну від Іспанії до Франції, можна проїхати за 45 хвилин, почавши шлях з висоти 820 м і завершивши його на позначці 2440 м у Пас де ла Каса. Андорра є зоною безмитної торгівлі. Ціни в середньому нижчі на 25-30%, ніж у решті Європи. Три проспекти, що перетинають Andorra la Vella та Escaldesav. Princip Benlloch, av. Meritxell та av. Carlemany – чудовий комерційний центр, якому може позаздрити будь-яка європейська столиця.

Столиця: Андорра-ла-Велла

Державний гімн Андорри - "El Gran Carlemany". Автор слів - Жоан Бенльош та Віво (Joan Benlloch i Vivo) (1864-1926), єпископ Урхельський - співправитель Андорри. Автор музики - Енрік Марфан Бонс (Enric Marfany Bons) (1871-1942). Офіційно як гімн - з 1914 року.
Офіційна мова: каталанська, іспанська, французька

Information about visa

Оформляється у Консульстві королівства Іспанії у м. Києві

Сlimate

Найсонячніший серед гірськолижних курортів Європи. Сезон починається з грудня та триває до середини квітня. Вночі температура повітря мінусова, вдень піднімається до +10 градусів, глибина снігового покриву коливається від 50 до 300 см. Взагалі про сніг тут можна не турбуватися, навіть якщо, не дай Боже, щось трапиться з природою, виручать сотні снігових гармат, завжди готові до роботи. А найдивовижніша особливість андоррської зими – сніг у горах та завжди незмінні квіти внизу, у місті.

Currency

Євро

Andorra on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.