We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Індія – держава у Південній Азії, на півострові Індостан, лежить на північ від екватора між 8,4 та 37,6 градусами північної широти та 68,7 та 97, 25 градусами східної довготи.
З півночі на південь Індія тягнеться на 3214 км, зі сходу на захід – на 2933 км. сухопутний кордон Індії складає 15200 км, морський – 6083 км (з урахуванням берегової лінії Нікобарських та Лаккадійських островів – 7516 км.)
На північному заході межує з Пакистаном і Афганістаном (частина індійського штату Джамму і Кашмір, що примикає до Афганістану, знаходиться під контролем Пакистану); на півночі – з КНР, Непалом та Бутаном; на сході – з М'янмою та Бангладеш. На півдні вузька Полкська протока та Манарська затока відокремлюють її від Шрі-Ланки. Протокою Грейт-Ченнел між островами Великий Нікобар і Суматра проходить морський кордон між Індією та Індонезією.
Територією країни протікають дві великі річки: Інд та Ганг.
Природа Індії екзотична та різноманітна. Буйна зелень тропічних лісів у поєднанні з барвистим розмаїттям флори та фауни, білі та золотаві пляжі, високогір'я Гімалаїв та долини річок справляють приголомшливе враження на мандрівників з Європи.
Столиця Індії – Делі. Інші великі міста Бомбей на заході, Калькутта на сході та інші столиці штатів.

India on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.