We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Корисна інформація про о.Балі

День тиші на острові Балі 25 березня 2020 р.

Балі – це острів Богів, Острів двадцяти тисяч храмів, Острів між Двома Світами, Острів Посмішок та Танців.
Острів Балі є частиною найбільшого у світі архіпелагу Індонезія, розташованого у Південно-Східній Азії. Омивається Тихим та Індійським океаном. Довжина острова близько 100 км, площа – 5,5 тис. кв. Адміністративним центром о. Балі є місто Денпасар. Столиця Індонезії – Джакарта. Державна мова: балійська, індонезійська, широко поширена англійська.
Клімат: вологий тропічний із середньою температурою 28°-32° С. сприяє відпочинку протягом усього року. Найкращий час перебування: з жовтня до квітня.
Час: випереджає київське на 6 годин узимку // на 5 годин влітку (GMT 08:00).
Віза: відкривається у Посольстві Індонезії у Києві протягом 5 робочих днів.
Необхідні документи: закордонний паспорт (мінімум 3 вільні сторінки), дійсний не менше 6 місяців після дати в'їзду в країну, 2 кольорові фотографії.
Гроші: грошова одиниця – індонезійська рупія.

Курорт Балі лідирує у рейтингу повторних візитів. Острів Балі серед інших туристичних районів виділяє унікальна природа, самобутня культура, гостинність островитян та чудово налагоджене курортне життя. Балі по праву вважається одним з найпрестижніших курортів світу, тут представлені провідні готельні мережі: Four Seasons, Sheraton, Ritz-Carlton, Hyatt, Hilton, Sol Melia та ін. Балі є ідеальним місцем для проведення весільних церемоній та весільних подорожей. Багато хто з готелів пропонують спеціально розроблені програми для молодят.
Поряд з розвиненою інфраструктурою відпочинку, на острові охороняються та дотримуються національні традиції. Все це знайшло відображення у виробах народного промислу та різноманітної сувенірної продукції – дерев'яні вироби (маски, меблі ручної роботи), живопис, скульптура, гончарне мистецтво, батік. Тут виготовляються найкращі сувеніри ручної роботи та ювелірні вироби (балійські перли відомі далеко за межами острова).
На острові можна побачити втілення філософії Фен-Шуй на практиці, у будівництві готелів, храмів та устрої життя місцевого населення. Балі – острів тисячі храмів, кожен із яких має свою історію.
Багата культура островитян та унікальна природа стали основою формування численних екскурсійних програм, які будуть цікаві навіть найбувалим туристам.
Для любителів активного відпочинку пропонуються відмінні гольфові поля, верхова їзда, рафтинг та підводне плавання. Пляжі курорту Кути відомі як ідеальне місце для серфінгу.
Гості острова можуть насолоджуватися найкращими СПА центрами, відомими у всьому світі, які пропонують комплекс масажів та оздоровчих процедур для обличчя та тіла, що базуються на рецептах стародавньої медицини.
Для гурманів курорти Балі пропонують величезний вибір ресторанів національної кухні. Вплив різних культур внесло велику різноманітність у вибір страв, інгредієнтів та спецій, які оцінять любителі смачної їжі.
Балі – це острів яскравих барв. Місце, де живуть стародавні церемонії, і де тішать око витвори мистецтва. Ландшафт різноманітний і неповторний: гори та вулкани, піщані пляжі, річкові долини та рисові тераси. Все це незмінно тягне і зачаровує відвідувачів остова. Тут надзвичайно все! Балійці живуть за давнім календарем «Павукон», один цикл якого дорівнює 210 дням. Тут свята переплітаються із повсякденним життям. Тут у кожному будинку свій храм. Тут вірять у чорну та білу магію та в те, що світ влаштований чудово та гармонійно.

Indonesia on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.