We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Після стерильних вулиць Німеччини та Фінляндії, що навіюють тугу, творчий бардак Амстердама з папірцями, що ганяються вітром під ногами, розбурхує фантазію.
Навіть тих, хто ніколи не був у Голландії, ім'я цієї країни навряд чи залишить байдужим. Хтось згадає про велосипеди та млини, хтось про сир і тюльпани, хтось про шедеврів Рембрандта та Ван-Дейка. Для більшості з нас Голландія – це насамперед чудовий Амстердам, місто, чия водна стихія завжди була для голландців – нації мореплавців – способом життя.
Політичний устрій. Конституційна монархія. Главою держави є король. Законодавчий орган – двопалатний парламент (Генеральні штати). До складу країни входять 12 провінцій, а також група Нідерландських Антильських островів та острів Аруба у Карибському морі.

Географія. Нідерланди - рівнинна країна («Нідерланд» - низькі землі), понад 40% поверхні лежить нижче за рівень моря (найвища точка країни - м. Ваалсерберх, 321 м, найнижча - 6,7 м нижче за рівень моря). Великі площі в прибережних областях зайняті «польдерами» - штучно намиті ділянки землі, перетнуті безліччю дамб, річок і каналів. Нідерланди межують із Німеччиною та Бельгією.
Столиця – Амстердам, але парламент та резиденція уряду перебувають у Гаазі.
Час. Мінус 1:00 від київського часу.
Транспорт. В Амстердам щодня літають літаки авіакомпанії МАУ та KLM. Національна залізнична компанія Нідерландів "NS" забезпечує перевезення пасажирів між містами країни. Приблизно три чверті голландців мають велосипеди та широко ними користуються. На дорогах країни велосипедистам виділено окремі доріжки, а біля громадських будівель, магазинів, музеїв відведено спеціальні місця для паркування велосипедів. Велосипед можна орендувати і на ньому подорожувати країною. У всіх містах країни діє єдина тарифна сітка та єдині зразки квитків, тобто квитки, куплені в одному місті, дійсні в інших. Це дуже зручно, особливо для туристів, що подорожують країною. У містах Амстердам та Роттердам дія квитків поширюється і на метро. Квитки для проїзду в Нідерландах найвигідніше купувати у тютюнових кіосках, у поштових відділеннях, на станціях метро.

Information about visa

Країна входить до списку країн Шенгенської угоди. Громадянам УКраїни віза не потррібна. Більш детальну інформацію можна знайти на веб-сайті www.netherlandsvac-ua.com. У нідерландські Арубу та Антили потрібно відкривати окремі візи.

Currency

Грошова одиниця – євро. Години роботи банків: 08:00-12:00 та 13:30-15:00-17:00 (крім суботи та неділі). У суботу банки працюють до 12.00. У деяких банках є пільги для студентів, молодих людей та пенсіонерів. Окрім банків, можна скористатися послугами обмінних пунктів.

Netherlands on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.