We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Португалія - ​​держава на південному заході Європи, розташована в західній частині Піренейського півострова. На півночі та сході межує з Іспанією. На заході та півдні омивається Атлантичним океаном. Острова Мадейра та Азорські острови є автономними регіонами Португалії.
Столиця: Лісабон.
Державний гімн Португалії - Португалка (порт. A Portuguesa) був написаний в 1890 році і офіційно затверджений як державний гімн 19 червня 1911 року. У 1957 був затверджений сучасний варіант гімну (внесені незначні зміни порівняно з первісним варіантом). Текст Енріке Лопеш де Мендонса, музика Альфредо Кейль.
Мова: португальська

Транспорт: основним міськими видами транспорту є автобус та трамвай, у Лісабоні та Порту є метро, ​​у столиці працює кілька підйомників. Вартість проїзду в автобусі та трамваї залежить від відстані. Квиток можна придбати заздалегідь у кіоску, так і у водія (що дорожче). Квиток на міський автобус діє на дві поїздки і коштує близько 50 центів. Проїзд у метро обійдеться в 45 центів, якщо купуватиме квиток у касира, і в 40 центів, якщо брати квиток в автоматі. У Португалії діє система туристичних проїзних на міський транспорт (автобус, трамвай та метро, ​​дійсні також для фунікулерів), які можна на багатьох вокзалах та станціях метро. При поїздці на таксі в місті плата стягується за лічильником, а за його межами - по кілометражу, включаючи шлях назад до місця відправлення.
Всі міста пов'язує прекрасне автобусне сполучення (комфортабельне та недороге). Також можна пересуватися поїздами та літаком однієї з внутрішніх авіакомпаній - ТАР Air Portugal або Portugalia. Є також авіакомпанія Азорських островів SATA.

Information about visa

Португалія входить до списку країн Шенгенської угоди, з 11 червня 2017 року громадянам України не потрібна віза для в'їзду в Португалію в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів і, якщо вони планують перебувати в країні Шенгену не більше 90 днів протягом півріччя.
В інших випадках для в'їзду до країни необхідно відкрити візу у Консульському відділі Посольства Португальської Республіки в Україні. Термін оформлення туристичної візи у Посольстві – 7-14 днів.

Сlimate

У Португалії м'який клімат з теплими зимами та помірно спекотним літом, в основному через близькість Гольфстріму. Завдяки вітрам з Атлантики, клімат на Азорських островах також м'який та помірний. Дуже сприятливі умови - на Мадейрі з її стійким м'яким кліматом протягом цілого року.

Currency

Євро

Portugal on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.