We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

"Прекрасний". Це ім'я йому дали у 16 ​​ст. португальські моряки, вражені незвичайною красою острова.
Острів Тайвань, розташований приблизно за 160 км від континентального Китаю, тривалий час залишався загадкою через невизначеність свого статусу. Вважаючись у КНР та індустріально розвинених країнах провінцією Китаю, він у силу історичних обставин, що склалися, претендує на володіння певними атрибутами державності.

Географічне положення
Тайвань є середньою ланкою ланцюга островів у західній частині Тихого океану, що простягається від Японії на півночі до Філіппін на південному заході. Він розташований за 160 км від південно-східного узбережжя материкової частини Китаю. Тайвань – один із найбільших островів Азії. За формою він нагадує тютюновий лист. Острів Тайвань знаходиться на однаковій відстані від Шанхаю та Гонконгу. Територія, що знаходиться у складі Тайваню, включає сам острів Тайвань, а також острови Цзіньмень (Кемай), Мацзу, Пенху (Пескадорські) та десятки дрібних островів.

Час: На Тайвані цілий рік єдиний час. Різниця з Києвом плюс 6 годин взимку та 5 години влітку.

Мова
Офіційною мовою є пекінський діалект китайської (мандарин). Два інші основні діалекти, на яких говорять на острові, - південнофуцзянський (його часто називають тайванським) і гуандунський. Оголошення в транспорті та багатьох громадських місцях робляться на трьох діалектах, а також англійською.

Релігія
Толерантний та різноманітний культурний клімат Тайваню створив ґрунт для процвітання різних конфесій. Найбільш поширеною релігією на Тайвані є буддизм. Його сповідують близько 5 млн осіб. На другому місці за поширеністю стоїть даосизм, який розглядають як традиційну народну китайську релігію, і як філософське вчення.
Християнство було принесене ззовні, близько 428 тис. мешканців Тайваню вважають себе протестантами, ще 308 тис. католиками. На Тайвані мешкає близько 50 тис. мусульман.

Свята: Тривалість свята рік у рік може бути різною. Необхідно пам'ятати, що установи можуть бути закриті не лише у святковий день, а й до або після урочистого дня.

Кухня: На Тайвані можна зустріти всі школи китайської кухні: сичуаньської, шанхайської, пекінської, гуандунської, хуаньської, ну, і звичайно ж, тайванської. Тайвань пишається своїми першокласними італійськими, французькими, німецькими та швейцарськими ресторанами. Американська "фаст-фуд", як і мексиканські ресторани, завезені з-за океану, теж прижилися на острові. Крім того, субтропічний Тайвань – це батьківщина 45 видів фруктів.

Електромережа: Напруга мережі повсюдно становить 110-127 В. Отже, при користуванні електромережею на Тайвані необхідно використовувати перехідник.

Митні правила: Ввезення на Тайвань зброї, наркотиків та порнографії суворо заборонено. За місцевими законами, за ввезення наркотиків належить страта. Крім того, за провезення на територію Тайваню більше 1 л алкоголю, 200 сигарет, 25 сигар або 1 фунтатабака необхідно заплатити мито. Дозволено ввозити не більше 10 000 $ США, ввезення офіційної валюти Тайваню - нового тайванського долара (тайбі) - обмежено 60 000. При від'їзді до вивезення дозволяється не більше 5000 $ США, якщо при в'їзді не було заявлено більше суми.

Сlimate

Клімат Тайваню субтропічний на півночі та тропічний на півдні. Найбільш тепла пора року – з червня по вересень – із середньомісячними температурами 25-28 градусів. Опади рясні.

Currency

Обмін іноземної валюти проводиться у міжнародних аеропортах та спеціальних банках, готелях та великих універмагах. Квитанція, що видається при цьому, повинна бути збережена, це дозволить при виїзді поміняти тайванські долари на іноземну валюту. Більшість готелів, деякі магазини та інші комерційні підприємства туристичного профілю приймають до оплати дорожні акредитиви.
Більшість установ працюють з понеділка до п'ятниці з 9:00 до 17:00, у суботу з 9:00 до 12:00.
Державні установи відповідно з 9:00 до 15:30 та з 9:00 до 12:00. Універмаги працюють щодня з 10:30 чи 11:00 до 21:30, а більшість інших магазинів з 9:00 чи 10:00 до 21:00 чи 22:00 год.

Taiwan on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.