We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Перу – це країна легенд. Імперія, яка була наймогутнішою, найбільшою і найбільш багатонаселеною з усіх індіанців, які коли-небудь існували. Перу слушно називають історичним центром Південної Америки. Її самобутність та загадковість однаково зачаровує істориків, археологів, антропологів, зоологів та невтомних мандрівників. Перу часто називають «землею інків». Це найвідоміша з доколумбових культур, що залишила після себе загадкове місто Мачу-Пікчу та величні руїни долини Куско. Як відомо, інки були останньою ланкою в ланцюзі численних цивілізацій, що змінювали один одного, розквітлих і зниклих на території Перу. Культура Наска відома таємничими малюнками в пустелі, які можна розглянути лише з висоти пташиного польоту. Ви зможете відвідати плаваючі острови з очерету на озері Тітікака, де досі в очеретяних хатинах живуть індіанці Аймара. Подорож джунглями Амазонії, поїздка до долини вулканів та Колкінського каньйону, відвідування саманного міста Чан-Чан у пустелі – всі ці незабутні пригоди чекають на Вас у Перу.
Географічне положення: 1.285.000 кв.км, межує з Колумбією та Еквадором на півночі, з Бразилією та Болівією на сході, з Чилі на півдні, омивається Тихим океаном на заході.

Столиця: Ліма (населення близько 11 млн. чол.)
Населення: понад 27 млн. осіб
Мова: Державна мова-іспанська. Жителі Анд говорять також на кучуа, а індіанці району оз.Тітікака-на аймара.
Електрика: 220Вт.
Час: Різниця у часі з Москвою 8 годин.
Державний устрій: Глава держави – президент. Головним законодавчим органом Перу є двопалатний парламент. Країна поділяється на 25 адміністративно-територіальних департаментів.

Національні свята: Новий Рік – 1 січня, Різдво – 25 грудня, Святий Тиждень – у березні чи квітні, День міжнародної солідарності трудящих – 1 травня, День батька – 29 червня, День незалежності Перу – 28 та 29 липня, День Святої Троянди – покровительки Ліми – 30 серпня, День битви в Ангамос – 8 жовтня, День мертвих – 1 листопада, День Святої Діви Консепсіон – 8 грудня.

Аеропортові збори: Аеропортові збори сплачуються перед посадкою на кожен рейс. Збір для внутрішніх перельотів – 7 у.о., збір для міжнародних перельотів – 28 у.о. (Збори можуть змінюватися).

Національні ритми Перу: Перу - багатолика країна з різноманітною культурою та такою ж різноманітною музикою та танцями. На узбережжі популярні танці «маринера лименя» та «полку», на півдні Перу поширені афро-перуанські танці (алькатрас, ландо, торо, мата), а гірських районах країни «musica andina» (музика Анд). Найвідомішу мелодію «El condor pasa» або подібних до неї, наприклад, «Valicha», ви напевно почуєте не один раз під час подорожі.

Фольклорною столицею Перу вважається місто Пуно. Тут проходить безліч фестивалів та свят. Цілком можливо, що вам пощастить побувати на одному з них, відвідавши в рамках нашої програми це стародавнє місто. А взагалі, в будь-якому ресторанчику в Куско або просто на вулиці виступають музиканти, виконуючи мелодії Анд, часто дуже професійно.
Що стосується самих перуанців, то вони дуже доброзичливо ставляться до туристів, намагаючись їм догодити. Щоправда, це не завжди у них виходить, але наміри, повірте, завжди найкращі. Не можна забувати, що в них інший менталітет, ніж у європейців, і багато з того, що нам здається очевидним, зовсім небезперечно для них, і навпаки. У них не прийнято, наприклад, занадто поспішати, тому, будучи в ресторані, наберіться терпіння – спроби радикально прискорити обслуговування зазвичай не приносять очікуваного ефекту.
Місцеві жителі досить законослухняні, але при цьому завжди можна домовитися практично про все, запропонувавши чайові або винагороду. Якщо ж ви, наприклад, захочете сфотографуватися з індіанцями або їх дітьми, то обов'язково спочатку спитайте дозволу, а потім не забудьте залишити якусь дрібницю, на знак подяки. Якщо вони відмовляються від зйомок з незрозумілих вам причин, не треба їх примушувати.

Най-най в Перу:
Перу-колиска імперії інків, найвідомішої у світі цивілізації.
Найвище навігаційне озеро у світі - Тітікака.
Найвідоміший архітектурний комплекс Латинської Америки – Мачу-Пікчу.
Найповноводніша річка на планеті, Амазонка, бере свій початок у Перу.
Найглибший у світі - Колкінський каньйон.

Сlimate

Середня температура узбережжя Перу коливається від +15С до +28С. У горах зазвичай прохолодно, температура коливається від +10 до +20С. Вночі можливі похолодання до +5С, з листопада до березня у с'єррі сезон дощів. У джунглях температура +25С +35С, спекотно та волого, сезон дощів зазвичай із грудня по травень. У цей період можливі зливи тривалістю годину-півтори разів чи двічі на день. В решту дня світить сонце.

Currency

Новий соль (1 долар США дорівнює 3,5 нових солей).

Peru on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.