We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Італія - ​​держава, розташована на півдні Європи в Центральній частині середземномор'я, займає Апеннінський півострів, острови: Сицилію, Сардинію та інші дрібні острови. Це романтична країна, що володіє надзвичайною енергією, найбагатшою історією, надзвичайно красивою природою, яскравими та цікавими традиціями, розвиненою культурою.

В Італії безліч курортів та культурно-історичних центрів. Усе це зберігається, оновлюється, модернізується. Тут чудові гірськолижні курорти, що славляться своєю незвичайною природою, унікальним кліматом і, звичайно, високо розвиненим сервісом.
Відпочиваючи в Італійських Альпах, Ви не нудьгуватимете, навпаки, всілякі розваги: спорт, шоупрограми, дискотеки, конкурси та багато іншого - будуть до Ваших послуг вдень і вночі.

На території Італії знаходяться дві крихітні держави Ватикан та Республіка Сан-Марино.
Офіційна мова – італійська. У готелях, ресторанах, туристичних центрах, як правило, можна порозумітися англійською та французькою мовами. Німецьку мову розуміють на курортах північної Адріатики, у містах та на озерах. Будь-які, навіть найнезручніші, спроби з'ясувати по-італійському будуть зустрінуті з інтузіазмом.
Час в Італії центрально-європейський Відстає від українців на 1 годину.

Телефон та зв'язок
Дзвонити зручно з вуличних телефонів-автоматів. Для оплати використовуйте монети або телефонні картки, що продаються у тютюновому чи журнальному кіоску, у барі. Стільникові телефони системи GSM працюють без проблем. Дзвінки до України: 0038 код міста номер абонента. Дзвінки до Італії з України: 8-10-39 код міста номер абонента. Дзвінки в Італії між містами, а також мобільні телефони: обов'язково набирайте "0" перед кодом.

Транспорт
Добре розвинена мережа міжміських перевезень. Для пересування зручні поїзди та автобуси. Метро діє у Римі, Мілані, Неаполі. Квитки на трамваї та автобуси в салонах не продають, їх слід купувати заздалегідь у тютюнових та газетних кіосках. "Впіймати" таксі на вулиці досить складно. Краще вирушити на спеціальну стоянку або викликати машину по телефону з готелю, бару, магазину.
Прокат автомобілів
Автомобіль можна взяти напрокат за наявності кредитної картки.

Кухня та ресторани
Італійська кухня дуже різноманітна: ніде у світі не знайти такої кількості ресторанів та страв: ресторани "люкс", типові сімейні заклади, незліченні піцерії та тратторії. У кожній області свої типові страви і вина: венеціанські креветки на рашпілі, римське печеня теляча, міланське "різотто", сир "моцарелла" з молока буйволиці, риба-меч і звичайно ж паста. Загальним словом паста в Італії називають ту величезну кількість виробів із тіста, які мають сотні назв та смакових відтінків. Кава та морозиво – тут італійцям немає рівних. Італійські вина мають відмінну репутацію ще з античних часів.

Магазини та сувеніри
Різноманітність речей на будь-який смак та бюджет. Працюють із понеділка по суботу зазвичай з 8:00 до 20:00. Деякі відкриті й у неділю. Обідні перерви у магазинах досить тривалі, як правило, з 13:00 до 15:30. Поширена система сезонних знижок, особливо взимку та навесні. З 7 січня до 1 березня в Італії загальний розпродаж! Тax-Free у більшості магазинів.

Корисна інформація

Чайові необов'язкові. Але якщо Ви залишилися задоволені сервісом, то прийнято залишати 5-10% від суми рахунку. В Італії прийнято давати чайові офіціантам, носіям, таксистам, покоївкам.

Довідковий телефон – 100, карабінери – 112, нещасні випадки – 113, швидка допомога – 118.

Туристам необхідно мати зручне взуття. Для відвідування церков та музеїв краще одягатися відповідним чином.

Information about visa

Відкривається у Посольстві Италії в Україні за 8-10 рробочих днів.

Сlimate

Типово середземноморський. Альпи закривають від холодних вітрів, а морські течії несуть тепло та вологу. Опадів випадає небагато.

Currency

Офіційна валюта Італії – євро. Міняти гроші найкраще в банках (працюють з понеділка до п'ятниці з 8:30 до 13:30 та з 15:00 до 16:30) або в обмінних пунктах, але спочатку переконайтеся, чи не стягуються з комісійних угод. До оплати приймаються кредитні картки будь-яких відомих банків.

Italy on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.