We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Франція, Париж, Ніцца, Монмартр ... Як приємно помріяти!

А може, настав час здійснити мрію і вирушити до країни, з якою асоціюється одне з улюблених слів французької мови – AMOURE?
Поїздка до Парижа. Можливі варіанти туру в Париж - це і тури вихідного дня, і цілі канікули в Парижі!
Пам'ятаєте фільм "Париж, я люблю тебе"? Які соковиті кадри! Скільки шарму в історіях, які відкривають багато паризьких таємниць! Монмартр, паризький цвинтар, паризька опера, кафе та ресторани Парижа, його площі... а головне – люди, мова, колорит! Гарно все!

Французький кінематограф, мода в Парижі, кулінарія Франції, французьке вино – все надихає і змушує повірити: «Життя прекрасне!
Екскурсії в Парижі, готелі Парижа, шопінг у Парижі – ваша подорож до столиці Франції може бути насиченою та різноплановою.
Ось прокидаєтеся Ви в готелі Парижа біля Ейфелевої вежі, смакуєте ранкову каву і… звичайно! Круасани. Вони тут точно особливі! І – у дорогу. Єлисейські поля, Версаль, Лувр... Калейдоскоп неймовірних вражень.
Одним словом, відпочинок у Франції Ви запам'ятаєте назавжди!

Франція - це історичний центр, центр мод, парфумерії та косметики, вина та кулінарії.
80% мандрівників, які в'їжджають до Франції, їдуть до Парижа. Дуже багато хто обирає це місто як пункт призначення своєї першої «екскурсійної» поїздки за кордон — у ньому, як, втім, і у всій країні, є на що подивитися. Для гірськолижників — великі та різноманітні зони катання, більшість курортів побудовано нещодавно, всюди нове обладнання (підйомники, гармати тощо), «катання від порога», гарні висоти та відчуття престижу.

Хто їде?
У Париж їдуть усі «категорії» туристів, незалежно від рівня забезпеченості. Ті, хто фінансово недостатньо спроможний, їдуть автобусом, інші обирають літак. Звичайно, в першу чергу це любителі історії та пам'яток. Дуже багато хто їде до Франції повторно, оскільки за одну поїздку все, що заслуговує на увагу в цій країні, не подивишся. Туристи з дітьми обирають програми з відвідуванням Діснейленду. Кататися на лижах також їдуть досить забезпечені люди (хоча є й економні варіанти), переважно добре катаються або середнього рівня, більше половини туристів їде з дітьми.

Особливості готельної бази.
У Франції немає готелів п'ять зірок. Абсолютна більшість французьких міських готелів розташована в історичних будівлях. Тому номери невеликі та різні за формою. На гірськолижних курортах готелів не дуже багато, 4* de luxe – максимальна категорія, 80% – апартаменти, приватні квартири. Апартаменти теж класифікуються зірочками від 2 до 4*, а також напівофіційними (або, правильніше сказати, всіма прийнятими, але неофіційними) «сонечками» (Pier Vacance) і «пташками» (Мауега). Чотири "зірки" - досить певний рівень апартаментів, три - дуже розмита градація (готель може бути і рівня 4 *, і ближче до 2 *). Не можна також скидати з рахунків і те, що готелі часто занижують власну класифікацію, економлячи на податках. В основному готелі являють собою 3-4 поверхові шале.

Особливості сервісу та обслуговування.
Російськомовного персоналу в готелях мало, але деякі популярні ресторани пропонують меню російською. На офіціанта у Франції можна чекати дуже довго. Французька гірськолижна школа вважається найпрофесійнішою, курорти дуже різноманітні (вони можуть бути «молодіжними» з купою дискотек, майже по-домашньому тихими і спокійними, елітно-претенційними). Особливість курортів: розташування на великих висотах, ухил на катання, а не на розваги. Усі мандрівники відзначають уважне ставлення до туристів.

Особливості перебування в країні.
Французи люб'язні, але не відкриті. Ставлення до туристів в цілому доброзичливе, при цьому французи не мають особливого бажання спілкуватися англійською мовою.

Основні причини, через які виникають претензії:
Про маленькі номери в готелях туристів слід попереджати заздалегідь. Континентальні сніданки (вірніше, їхній «розмір») для багатьох також стають одкровенням. Певній частині мандрівників властиве деяке розчарування: враження від Парижа розходяться з ідеалізованим уявленням про місто, як про «столицю кохання та романтики». Практично немає російськомовних інструкторів, довгі трансфери від аеропорту до готелю. Попереджайте туристів про те, що у Франції всі курорти дійсно високогірні (на них не кожному буде комфортно).
У високий сезон збираються черги на витяги, на деяких курортах не вистачає розваг «після лиж».

France on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.