Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Загальний опис

В'єтнам - країна з найдавнішою історією та культурою, має величезну кількість цінних історичних пам'яток, різноманітний ландшафт та понад 3000 км. узбережжя багатого Південно-Китайського моря. В'єтнам вражає насамперед своєю природною красою. Уздовж узбережжя тягнеться смуга чудових пляжів, а центрі країни височіють гори, вкриті густими лісами.

В'єтнам має чудову берегову лінію завдовжки 3260 км, що омивається Південно-Китайським морем. Тут знаходиться Бухта Халонг, назва якої перекладається з в'єтнамської як "Дракон, що спускається", з більш ніж 3000 островами, що піднімаються із смарагдових вод Тонкінського затоки. За легендою, цю бухту створив величезний Червоний дракон, що спустився з неба. Як стверджують місцеві жителі, він і досі мешкає у тутешніх водах. Щоб переконатися в цьому, ви можете вирушити на джонці на пошуки чудовиська або відвідати численні печери і гроти на островах, а коли пошуки вас втомлять - позасмагати і викупатися в кришталево чистих водах бухти та насолодитися обідом з кальмарів, крабів, лангустів та креветок, приготовлених по особливим рецептам в'єтнамської кухні.

В'єтнам – це і пам'ятки з віковою історією, і дивовижно привітні люди. А готелі В'єтнаму - дуже комфортні, на різний смак і достаток. В'єтнам – це відпочинок, який запам'ятається на все життя!

В'єтнам на карті

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.