We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

10 причин відвідати острів Аруба

1. Ідеальна погода для пляжного відпочинку.
Ви коли-небудь опинялися в ситуації, коли ви в пляжному одязі чекаєте на завершення дощу – і так цілу відпустку? На Арубі таке практично неможливо. Вважається, що на острові більше сонячних днів, ніж у будь-якому місці Карибського басейну. Завдяки вдалому розташуванню — близько до Південної Америки та поза Карибського пояса ураганів, — острів зберігає відмінну погоду практично цілий рік. Так що не забудьте капелюх з широкими полями та сонячні окуляри – тут вони вам точно знадобляться.

2. Білосніжні пляжі з м’яким піском.
Якщо серед всіх інших пляжів ви віддаєте перевагу тим, що з білосніжним піском, то на острові Аруба вам точно має сподобатися. Тут одні з найкрасивіших пляжів в світі з самим м'яким, шовковистим піском, схожим на цукрову пудру. Багато пляжів Аруби входять до престижних рейтингів популярних туристичних ресурсів. Почніть вивчення пляжного життя острова з самих топових - Палм-Біч та Ігл-Біч: ми впевнені, ви будете зачаровані.

3. Кришталево чисте море.
Море, як і пляжі, буває різне, але на Арубі воно ідеальне: прозоре, яскравого бірюзового кольору і комфортної температури. Якщо ви боїтеся плавати у відритій воді, тому що не бачите того, що відбувається під вами, на Арубі ви можете про це не хвилюватися: вода настільки прозора, що проглядається навіть на достатній глибині!

4. Неповторні світанки та чудові заходи сонця.
Ідеальне місце для Instagram-фотосесій — будь-який пляж на східній стороні острова. М'яке світло забарвлює пісок і воду в рожеві й фіолетові тони, а прохолодний вітерець і повна відсутність інших людей налаштовує на спокій і неквапливість. Ближче до вечора перебирайтеся на західну сторону, щоб насолодитися заходом. Для посилення ефекту з'єднайте споглядання з купанням. Вода в цей час доби такої барви, і створюється повне відчуття, що ви буквально купаєтеся в золоті.

5. Duty Free зона.
Особливо частими гостями острова Аруба є поціновувачі шопінгу, адже в столиці є не тільки неймовірних розмірів торговельний центр Renaissance Mall, а й безліч окремих магазинів відомих брендів з усього світу. А все тому, що острів визнаний зоною Duty Free, тобто будь-які покупки можна зробити значно дешевше.

6. Велика кількість фламінго.
Як і будь-яка пам'ятка, пляж Фламінго вимагає невеликих зусиль. По-перше, необхідно приїхати раніше. Через велику кількість туристів протягом дня птахи швидко втомлюються і відмовляються йти в воду. По-друге, приготуйте готівку: на пляжі ціни значно вище, ніж в будь-якому іншому місці, але цей досвід дійсно того варто. Ну і нарешті, по-третє, запасіться терпінням: фламінго горді і не відразу візьмуть вас в своє коло довіри.

7. На острові Аруба найдоброзичливіші місцеві жителі.
Навіть якщо ви приїхали на острів непідготовленими - не знаєте, де поїсти, куди піти і що подивитися, - не хвилюйтесь: місцеві жителі стануть для вас доброзичливими і уважними гідами. Вони поділяться будь-якою інсайдерською інформацією, починаючи від самих популярних заходів на острові і закінчуючи найкращими ресторанами з морепродуктами.

8. Аруба — це щасливий острів.
Слоган Аруби — «щасливий острів», і ми запевняємо: це чиста правда. Багато туристів приїжджають на Арубу, щоб відсвяткувати важливі події: весілля, ювілей, день народження, тому, більшість людей тут, як правило, у піднесеному настрої, а цей позитив дуже швидко поширюється на всіх навколо.

9. Безпечна питна вода.
Водопровідна вода на Арубі відповідає всім стандартам ВООЗ. Це означає, що вам не доведеться витрачати гроші на пластикові пляшки з водою. Ви можете легко вгамувати спрагу прямо з-під крана. Так як на Арубі немає значних запасів прісної води, то водопровідна вода дистилюється на опріснювальній установці, що робить таку воду придатною для пиття.

10. Цікаві пам’ятки та події.
На острові є пам’яткі, які буде цікаво відвідати всією родиною: ферма метеликів, ослиний заповідник, сад тварин Філіпа, національний парк Арікок. Карнавал, фестиваль Данде та фестиваль Бон Біні познайомлять вас з музикою та танцями арубського народу.

Aruba on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.