We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Німеччина - федеративна багатопартійна республіка парламентського типу з двома законодавчими органами Бундесратом (до нього входять представники земель) та Бундестагом (парламентом).
Політичний устрій: Глава держави – Президент. Він представляє Німеччину у питаннях міжнародного права та укладає від імені країни договори з іноземними державами.
Глава виконавчої - Федеральний канцлер (бундесканцлер). Він очолює уряд та визначає основні напрями політики.

Географія: Німеччина розташована у центрі Європи. Німеччина межує з такими державами: північ - Данія; схід - Польща та Чехія; південь - Австрія та Швейцарія; північ - Франція, Люксембург, Бельгія та Голландія. У ландшафті країни розрізняють чотири основні зони: Північноморське та Балтійське узбережжя, Північнонімецька низовина, Середньонімецькі гори, альпійське передгір'я з Баварськими Альпами. Найвища гора – Цугшпітце, висота 2964 м.
Площа: Німеччина займає близько 357 010 кв. км.
Населення країни становить приблизно 82 млн осіб.

Мова: Офіційна мова, німецька. Багато німців (особливо на заході країни) володіють англійською. Німці абсолютно не комплексують, коли до них звертаються ламаною німецькою. Тому, вирушаючи до Німеччини, непогано вивчити з десяток найнеобхідніших висловів.

Час: Відстає від київського на 1 годину.

Туризм: У Німеччині туристичний сезон тут триває весь рік, і це не випадково, оскільки вона вважається найкрасивішою країною Центральної Європи. Німеччина зробила відчутний вплив на історію континенту. Від Карла Великого та Священної Римської імперії до Отто фон Бісмарка, нацизму, спорудження та руйнування Берлінського муру, жодна інша нація так не впливала на настрої та політику в Європі.

Тури до Німеччини втілять казку в реальність і допоможуть якнайкраще провести відпустку: групові та індивідуальні тури, гірськолижний відпочинок, лікування та оздоровлення на курортах, виставки та ярмарки, екскурсії унікальними пам'ятками, парки розваг та багато іншого.
Відпочинок у Німеччині буде комфортабельним завдяки високому рівню економічного розвитку, затишним та красивим містам, різноманітності сервісів у місцях відпочинку. Чудові курорти Німеччини - Бад Мергентхайме, Бад Орбе, Вісбаден, Баден-Бадене та інші розташувалися біля підніжжя Альп і популярні цілий рік. Старовинні римські купальні на згаслих вулканах із цілющою мінеральною водою, термальні басейни, різні види масажу, косметична та повітряна терапія та висококваліфіковане медичне обслуговування. Саме тому мільйони туристів з усього світу обирають Німеччину для відпочинку.

Тури до Німеччини це чудова можливість відкрити для себе цю країну, територіально розташовану в Центральній Європі. Мабуть, жодна з нині існуючих країн Старого континенту не мала такого відчутного впливу на життя своїх сусідів і всього світу в цілому, як це постійно вдається Німеччині. Зрозуміло, що через свою історію, вкрай багату на всілякі події та всесвітньо відомих історичних особистостей, тури до Німеччини традиційно користуються підвищеним попитом у наших співвітчизників.

Відпочинок у Німеччині повною мірою дозволяє відкрити для себе всю красу тутешньої природи та численних пам'яток історії та архітектури. Тут завжди є на що подивитися – Німеччина не втомлюється приємно дивувати та вражати своїх численних гостей з усього світу. Ми гарантуємо вам, що проведений час назавжди залишиться у вашій пам'яті!

Сlimate

Середньорічна температура: літо від +20 до +30С, зима близько 0С. Але влітку температура може піднятися до +35 °C, а взимку опуститися до -20°С. У сезон відпусток десятки тисяч німців прямують на балтійське узбережжя, де на морських пляжах можна купатися та засмагати. Всередині країни безліч чудових озер із чистою водою та чудовими піщаними пляжами, часто оточеними лісом.

Currency

Євро

Germany on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.