We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Корисна інформація про країну
Обов'язкова оплата в готелі при заселенні в Мексиці

Столиця: Мехіко.

Мова: іспанська, у курортних зонах широко поширена англійська, французька та німецька мови, у провінції вони практично не використовуються.
Час: три часові пояси. У Мехіко час відстає від київського на 8 годин, з останньої неділі березня до останньої неділі жовтня - на 9 годин. Тихоокеанське узбережжя – на 10 годин.

Чудова природа, прекрасні пляжі, вулкани, що куряться, найбагатша історія ацтеків і майя, колоніальні палаци, безліч райських куточків і привітні жителі.

Сlimate

Тропічний, з листопада до квітня середня температура у Мехіко 22°С, у Канкуні та Меріді близько 30°С, в Акапулько 25-27°С. Курорти Мексики – це край вічного тропічного літа, температура води не буває нижче 22°С.

Currency

Новий песо (MXP), що дорівнює 100 сентаво (центів).

Mexico on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.