We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Казахстан - країна дивного степового народу. Номади-кочівники здавна населяли величезну країну і створили тут свою унікальну культуру. Самобутність Казахстану визначається ще й тим, що на протязі століть місцеві кочівники стикалися з осілими сусідами на півдні, сибіряками на Півночі і русичами на Заході. Дивний контраст розвинених мегаполісів і диких степів робить Казахстан привабливим навіть для самого досвідченого мандрівника. Стародавні городища Отрара і історичні пам'ятники Туркестану; найчистіші гірські озера, засніжені піки, незаймані ліси і глибокі каньйони; теперешній юрти, кумис, ситний м'ясної «бешбармак»; сучасна футуристична архітектура Нур-Султана і радянські споруди Шимкента і Алмати; космодром Байконур і національні парки розміром з маленьку європейську країну - все це чекає гостей, бажаючих зрозуміти, що ж таке туризм в Казахстані.

Ландшафтне різноманіття Казахстану захоплює і вражає одночасно.

Якщо ви хочете доторкнутися до кочовий культурі і одночасно насолодитися неймовірною красою природи, то Казахстан точно повинен бути у вашому списку країн.

Казахстан предлагает своим гостям множество развлечений: от экскурсий в средневековом Туркестане до запуска ракеты на Байконуре; от магического плато устюрт и вод Аральского моря до современных горнолыжных трасс Чимбулака. Каждому гостю здесь рады, кочевой народ как никто другой умеет удивлять путников, ведь они знают толк в путешествиях...

Information about visa

Безвізовий режим Термін перебування до 90 днів.

Сlimate

У Казахстані різко континентальний клімат з теплим літом і дуже холодною зимою. Нур-Султан є другою найхолоднішою столицею в світі після Улан-Батора.

Подорож до Казахстану краще запланувати на весну або осінь, так як в цей час сама комфортна погода. Також, можна відвідати Казахстан влітку, якщо в програмі немає відвідування жарких степових регіонів.

Links

Казахстан - держава в центрі Євразії, займає 9-е місце в світі по території, 2-е місце серед країн СНД.
Казахстан офіційно є демократичною, світською республікою з різноманітним культурною спадщиною, в якому проживають
131 нація і народність.
Столицею є м Нур-Султан, а найбільшим містом з населенням понад 1,8 млн осіб є Алмати.
Офіційно є двомовною країною, більшість населення якої розмовляє російською мовою.
Чим славиться Казахстан?
Найбільшим у світі високогірним катком Медео, гірськолижними курортами, каньйонами, першим в світі Космодромом, нафтою, кухнями різних народів, смачним шоколадом, дешевими сигаретами і дуже доброзичливими і гостинними людьми.
Ласкаво просимо в Казахстан!

Currency

Місцева валюта - тенге (100 тенге ~ 0.24 дол США)
Обмін валюти в Казахстані розвинений дуже добре - по всій країні можна легко обміняти долари, євро і російські рублі в відділеннях банків, обмінних пунктах і аеропортах. Банки Казахстану працюють в будні дні, з 9:00 до 18:00; субота-неділя вихідні дні. Крім того, під час поїздки в Казахстан можна користуватися банківськими картами VISA і MasterCard. Для зняття готівки в містах та аеропортах обладнані банкомати.

Kazakhstan on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.