We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies.

Common description

Корисна інформація про країну
Мапа Мальдівських островів

В Індійському океані на південному заході від Цейлону майже на самому екваторі розкинувся кораловий архіпелаг - Мальдіви. Він складається з дев'ятнадцяти коралових атолів, більшість яких безлюдна.

Найбільшим успіхом Мальдіви користуються у молодят - подібного поєднання самотності, комфорту, розкоші та первісності одночасно не існує, мабуть, більш ніде у світі. Це одне з небагатьох місць, де можливе диво: повне відсторонення від сьогодення, занурення у простір, зіткане з блакитних небес, піску кольору снігу та смарагдової води незвичайної прозорості.

Мале – найменша столиця світу (довжина 2,5 км, ширина – 1 км). Головна пам'ятка – мечеть з високим мінаретом, збудована у XVI столітті. Тут знаходиться цвинтар мусульман. По сусідству, в саду колишнього мальдівського султана - Національний історичний музей.

Клімат: екваторіальний, мусонний – тут спекотно протягом усього року. Річна кількість опадів – 2500 мм. на рік. Оптимальний сезон для подорожей – з жовтня по травень. Середня температура повітря (у градусах з) – 28.

Часовий пояс: Плюс 2-3 години (Мале – плюс 2 години, на ряді островів – плюс 3 години).

Мови: мальдівська (дивехи), англійська.

Валюта: Мальдівська руфія.

Розваги: Риболовля (зокрема нічна). Подорожі на безлюдні острови для плавання з маскою. Прогулянка на човні зі скляним дном. Екскурсія до Мале з відвідуванням музею. Гелікоптерна екскурсія на далекі острови. Можливі поїздки на прилеглі острови для водяних розваг (парасейлінг, водні лижі, човен-банан). Дайвінг.

Особливості: Ввезення алкогольних напоїв суворо заборонено.

Організація трансферів на Мальдівах:

ГІДРОЛІТАК
1. Гідролітаки здійснюють польоти тільки у світлий час доби відповідно до фіксованого графіка відправлення та залежно від погодних умов.
2. Трансфер на курорт та назад здійснюється спеціалізованим постачальником послуг трансферу "Transmaldivian Airline and Island Avaition", який надсилає на курорт/готель підтверджений розклад рейсів увечері перед прибуттям та від'їздом.
3. Усі заплановані терміни встановлюються виключно на розсуд керівництва Авіакомпанії. Таким чином, час очікування може змінюватись і курорт/готель не може впливати на час подачі трансферу.
4. Курорт не несе відповідальності за втрату багажу або запізнення на міжнародний рейс, спричинене внутрішнім розкладом або погодними умовами.
5. Детальна інформація про міжнародний рейс (дата та час прибуття / від'їзду) з повною інформацією про гостей, включаючи імена пасажирів, вік дітей, має бути надана при підтвердженні бронювання.
6. Гості, які прибувають міжнародними рейсами, повинні будуть пройти реєстрацію на стійці гідролітаків TMA в терміналі міжнародних прильотів до 16:00, щоб мати можливість дістатися до курорту того ж дня. В іншому випадку, гостям необхідно бронювати ночівлю на Мале (за власний рахунок) і гості будуть доставлені на курорт наступного ранку.
7. Гість, що вилітає з Мале міжнародним рейсом до 09:00, буде доставлено пізно ввечері напередодні.
Проживання на Мале можна забронювати за додаткову плату (за власний рахунок).
8. Трансфер на гідролітаку можливий із зупинками в дорозі.
9. Скасування менш ніж за 72:00 до прибуття/від'їзду або незаїзд розглядається як ануляція послуги зі 100% штрафом

ВНУТРІШНІ РЕЙСИ
1. Усі повітряні перевезення надаються компанією Island Aviation Services (внутрішня авіакомпанія).
2. Усі дані про міжнародні рейси необхідно повідомити під час підтвердження бронювання або не пізніше ніж за 14 днів до прибуття.
3. Внутрішні трансфери доступні в денний та нічний час відповідно до розкладу авіаперевізника.
4. Якщо курорт пропонує 2 варіанти трансферу (гідролітак і внутрішній рейс) внутрішні трансфери можуть бути організовані відповідно для всіх міжнародних прильотів та вильотів поза робочим годин гідролітака.
5. Трансфери будуть заброньовані відповідно до розкладу перевізника, та будуть докладені всі зусилля для мінімально можливого транзитного часу. Курорт не відповідає за продовження транзитного часу.
6. Разом з інформацією про поїздку необхідно надіслати повне ім'я гостя, зазначене у паспорті та національність.
7. Зміна імені для оформлених квитків не допускається. Імена повинні бути такими, як зазначено в паспорті, та виправлення орфографічних помилок у імені розглядатиметься як зміна імені.
8. Плата за скасування/зміна імені стягується Перевізником.
9. Переліт на внутрішніх рейсах можливий з додатковими зупинками під час рейсу.

Важливе доповнення:
Вищевказані трансфери є комбінованими.
Індивідуальні трансфери можуть бути надані на запит.
Гідролітак або внутрішній рейс можуть супроводжуватися трансфером на швидкісному катері від платформи / терміналу внутрішнього аеропорту.
Вартість трансферу може змінитися за умови підвищення ціни на пальне.
Через погодні умови, затримок рейсів для організації групового трансферу гостям можливе прибуття/виїзд з іншого острова поблизу.

Maldives on map

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.