Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Загальний опис

Казахстан - країна дивного степового народу. Номади-кочівники здавна населяли величезну країну і створили тут свою унікальну культуру. Самобутність Казахстану визначається ще й тим, що на протязі століть місцеві кочівники стикалися з осілими сусідами на півдні, сибіряками на Півночі і русичами на Заході. Дивний контраст розвинених мегаполісів і диких степів робить Казахстан привабливим навіть для самого досвідченого мандрівника. Стародавні городища Отрара і історичні пам'ятники Туркестану; найчистіші гірські озера, засніжені піки, незаймані ліси і глибокі каньйони; теперешній юрти, кумис, ситний м'ясної «бешбармак»; сучасна футуристична архітектура Нур-Султана і радянські споруди Шимкента і Алмати; космодром Байконур і національні парки розміром з маленьку європейську країну - все це чекає гостей, бажаючих зрозуміти, що ж таке туризм в Казахстані.

Ландшафтне різноманіття Казахстану захоплює і вражає одночасно.

Якщо ви хочете доторкнутися до кочовий культурі і одночасно насолодитися неймовірною красою природи, то Казахстан точно повинен бути у вашому списку країн.

Казахстан предлагает своим гостям множество развлечений: от экскурсий в средневековом Туркестане до запуска ракеты на Байконуре; от магического плато устюрт и вод Аральского моря до современных горнолыжных трасс Чимбулака. Каждому гостю здесь рады, кочевой народ как никто другой умеет удивлять путников, ведь они знают толк в путешествиях...

Віза

Безвізовий режим Термін перебування до 90 днів.

Клімат

У Казахстані різко континентальний клімат з теплим літом і дуже холодною зимою. Нур-Султан є другою найхолоднішою столицею в світі після Улан-Батора.

Подорож до Казахстану краще запланувати на весну або осінь, так як в цей час сама комфортна погода. Також, можна відвідати Казахстан влітку, якщо в програмі немає відвідування жарких степових регіонів.

Факти

Казахстан - держава в центрі Євразії, займає 9-е місце в світі по території, 2-е місце серед країн СНД.
Казахстан офіційно є демократичною, світською республікою з різноманітним культурною спадщиною, в якому проживають
131 нація і народність.
Столицею є м Нур-Султан, а найбільшим містом з населенням понад 1,8 млн осіб є Алмати.
Офіційно є двомовною країною, більшість населення якої розмовляє російською мовою.
Чим славиться Казахстан?
Найбільшим у світі високогірним катком Медео, гірськолижними курортами, каньйонами, першим в світі Космодромом, нафтою, кухнями різних народів, смачним шоколадом, дешевими сигаретами і дуже доброзичливими і гостинними людьми.
Ласкаво просимо в Казахстан!

Валюта

Місцева валюта - тенге (100 тенге ~ 0.24 дол США)
Обмін валюти в Казахстані розвинений дуже добре - по всій країні можна легко обміняти долари, євро і російські рублі в відділеннях банків, обмінних пунктах і аеропортах. Банки Казахстану працюють в будні дні, з 9:00 до 18:00; субота-неділя вихідні дні. Крім того, під час поїздки в Казахстан можна користуватися банківськими картами VISA і MasterCard. Для зняття готівки в містах та аеропортах обладнані банкомати.

Казахстан на карті

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.