Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Загальний опис

Князівство Андорра – райський куточок, загублений у серці Піренейських гір. На карті світу це лише крапка на смужці франко-іспанського кордону (площа 468 кв. км, з населенням 65 тис. осіб.) в 3,5 годинах їзди (225 км) від аеропорту Барселони (Іспанія) і в 180 км від аеропорту Тулузи (Франція) Тридцять п'ять кілометрів державного шляху, що перетинає країну від Іспанії до Франції, можна проїхати за 45 хвилин, почавши шлях з висоти 820 м і завершивши його на позначці 2440 м у Пас де ла Каса. Андорра є зоною безмитної торгівлі. Ціни в середньому нижчі на 25-30%, ніж у решті Європи. Три проспекти, що перетинають Andorra la Vella та Escaldesav. Princip Benlloch, av. Meritxell та av. Carlemany – чудовий комерційний центр, якому може позаздрити будь-яка європейська столиця.

Столиця: Андорра-ла-Велла

Державний гімн Андорри - "El Gran Carlemany". Автор слів - Жоан Бенльош та Віво (Joan Benlloch i Vivo) (1864-1926), єпископ Урхельський - співправитель Андорри. Автор музики - Енрік Марфан Бонс (Enric Marfany Bons) (1871-1942). Офіційно як гімн - з 1914 року.
Офіційна мова: каталанська, іспанська, французька

Інформація про візу

Оформляється у Консульстві королівства Іспанії у м. Києві

Клімат

Найсонячніший серед гірськолижних курортів Європи. Сезон починається з грудня та триває до середини квітня. Вночі температура повітря мінусова, вдень піднімається до +10 градусів, глибина снігового покриву коливається від 50 до 300 см. Взагалі про сніг тут можна не турбуватися, навіть якщо, не дай Боже, щось трапиться з природою, виручать сотні снігових гармат, завжди готові до роботи. А найдивовижніша особливість андоррської зими – сніг у горах та завжди незмінні квіти внизу, у місті.

Валюта

Євро

Андора на карті

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.