Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Загальний опис

Південно-Африкенська Респебліка (ПАР) — держава на крайньому півдні Африки. ПАР посідає 25-те місце за чисельністю населення у світі та 5-те в Африці. Південна Африка має три призначені столиці: адміністративну — Преторію, судову — Блумфонтейн та законодавчу — Кейптаун. Найбільше місто — Йоганнесбург.
З береговою лінією завдовжки 2798 км на Індійському та Атлантичному океанах, країна межує на півночі з Намібією, Ботсваною і Зімбабве, і на північному сході з Есватіні і Мозамбіком, а також містить анклав Лесото.
Південна Африка відома різноманіттям культур, релігій та мов. Одинадцять!!! офіційних мов закріплені конституцією. Дві з цих мов мають європейське походження: африкаанс, мова, яка виникла на основі голландської, якою спілкується більшість білого та змішаного населення Південної Африки; англійська відображає спадщину британського колоніалізму і зазвичай використовується в громадському та комерційному житті, хоча є лише четвертою за вживаністю у країні.

Туризм в ПАР.

Південно-Африканська Республіка є, поза всяким сумнівом, одним з найцікавіших та найпривабливіших туристичних напрямків в усьому світі.

Першою та найголовнішою туристичною принадою країни є дика природа та можливість взяти участь у фотосафарі та спостерігати за дикими тваринами, що вільно живуть у звичному для них середовищі.
Серед найулюбленіших та найпопулярніших визначних місць серед мандрівників є:
- Драконові гори. Це місце дійсно можна назвати казковим, адже краса гір заворожує та перетворює звичайну подорож на фантастичну.
- Крюгер – найвідоміший національний парк в Південній Африці. Розташований на території майже 2 млн гектарів. Дивовижний парк розділений на 14 еко-зон.
- Мис Доброї Надії – свого часу уособлював надії португальців, які ще в 15 столітті шукали шлях в Індію. З самого початку його називали мисом Бур, але оскільки король Хуан був забобонним, прийняв рішення перейменувати.
- Транснаціональний парк Лімпопо – найбільший у всьому світі. Він знаходиться на території майже 4 млн га та охоплює території Мозамбіку, Зімбабве та ПАР.
- Парк Піланесберг – розташований в кратері згаслого вулкану. Більшість тварин туди завезено з різних районів Південної Африки. Заповідник знаходиться в кількох кілометрах від Сан-Сіті та відомий своїми чудовими ландшафтами.
- Національний заповідник «Каньйон річки Блайд».

Однією з візитних карток ПАР є виноробна промисловість: виноробство в Південній Африці практикується вже понад три сотні років, тож південноафриканські вина вважаються одними з найкращих у світі.

Мешканці ПАР, називають свою державу «країною веселки» - в основному через надзвичайне культурне розмаїття, багатющу культурну спадщину народів, що населяють нашу країну. Представники цих народів влаштовують для туристів фольклорні шоу, проводять майстер-класи з опанування традиційних промислів та ремесел, і це приваблює значну кількість іноземних туристів. Адже мало хто відмовиться побачити бойовий танок зулусів, або й спробувати впоратися з традиційною зброєю африканських воїнів - ассегаєм, долучитися до виконання дивовижних орнаментів народу ндебеле, що у невпізнанний спосіб нагадують гуцульські візерунки.

Також за останніми науковими даними, саме Південно Африканська Республіка є колискою людства - бо саме тут знайдено найдавніші поховання істот, що їх з повним правом можна назвати протолюдьми

Інформація про візу

Віза в ПАР для громадян України потрібна. Отримати її можна в Консульстві ПАР в Києві. Подача документів особиста. Термін оформлення візи становить 10 робочих днів.

Клімат

На території ПАР простежуються 20 кліматичних зон. Район провінції Наталь відрізняється підвишеною вологістю, що властиво жаркому тропічному клімату. У районі Кейптауна панує середземноморський клімат, якому властиві сухе жарке літо і м'яка зима. Для решти районів держави характерний тропічний клімат. Клімат в ПАР помірніший, ніж в інших, розташованих на тих же широтах, країнах, — це пояснюється достатньою висотою над рівнем моря і близькістю океанських течій. Опадів більше випадає на сході (1000—2000 мм в рік), менше всього — на Атлантичному побережжі (менше 100 мм).

Links

Вакцинация. От желтой лихорадки.
Напряжение в сети. 220 вольт.

Валюта

Південноафриканський ранд.

ПАР на карті

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.