Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Загальний опис

Офіційна назва - Узбекистан
Площа: 447,4 кв. км (55-та у світі)
Населення: 26,5 млн. осіб
Столиця Узбекистану: Ташкент
Мова: узбецька мова – державна мова, російська – мова міжнаціонального спілкування
Національна валюта - сум (UZS, код 860)
Релігія: Іслам
Час: Різниця у часі між Україною та Узбекистаном + 2 години.
Електроенергія: 220 V AC, 50 А; стандартне гніздо подвійного штепселя

Свята:
1 січня - Новий Рік
8 березня - Міжнародний Жіночий День
21 березня - Навруз
9 травня - День Пам'яті та Почестей
1 вересня - День Незалежності
1 жовтня - День Вчителя та Наставника
8 грудня - День Конституції
перші дні релігійних свят Руза Хайіт та Курбан Хайіт.

Інформація про візу

Узбекистан – безвізова країна для громадян України. Для в'їзду потрібен лише закордонний паспорт, дійсний щонайменше 6 місяців.

Клімат

Клімат в Узбекистані різко континентальний. Середня щомісячна температура взимку - від +10 до +3 градусів C. Літо спекотне та сухе. Влітку температура коливається від +35 до +45 градусів C. Осінь досить тепла. І це сезон, коли чудові фрукти та овочі перебувають удосталь на базарах. У цей час температура становить +13 градусів C.

Валюта

При в'їзді до Узбекистану необхідно заповнити митну декларацію в 2-х примірниках, один з яких залишиться у вас і повинен зберігатися до виїзду з Узбекистану. Ввезення валюти до Узбекистану не обмежене, проте вивезення має бути не більше за ввезену та задекларовану готівкову валюту. Будьте уважні, незадекларована сума може бути конфіскована на митниці. Можна провозити до 2 літрів алкогольної продукції на особу.
Усі іноземні громадяни на період перебування у країні мають бути зареєстровані. Готелі повинні надавати гостям талон про реєстрацію на термін перебування в цьому готелі. Будьте уважні, перевіряйте наявність талона та правильне його заповнення. Цей талон буде потрібний на паспортному контролі при виїзді з Узбекистану, також його наявність можуть перевірити правоохоронці.

Узбекистан на карті

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.