Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Загальний опис

Королівство Таїланд - казкова за своєю красою країна. У давнину Таїланд носив назву Сіам. Таїланд поєднує у собі різноманітність пам'яток історії, первозданну тропічну красу та сучасну цивілізацію з європейськими умовами комфорту. З упевненістю можна сказати, що Таїланд - це найпопулярніша з екзотичних країн, а тури до Таїланду - чудовий подарунок або можливість відпочити!

Клімат

Завдяки своєму географічному розташуванню, Таїланд відрізняється досить м'яким і рівним кліматом, який створює комфортні умови для відпочинку в цій країні протягом усього року. У цілому нині місцевий клімат характеризується як тропічний, але у кожному регіоні є свої особливості. У Таїланді немає звичних нам чотирьох пір року: рік тут ділиться на три сезони – зиму, літо та міжсезоння. При цьому кожен сезон по-своєму привабливий для відпочинку. Зима триває з листопада до березня. По всій території країни встановлюється м'яка погода. Вдень повітря прогрівається в середньому до +22-29 ºС, вночі температура, як правило, не опускається нижче +20 ºС. Це найкращий сезон для відпочинку. Тропічне літо триває з початку червня до середини вересня. Денна температура повітря підвищується і становить середньому +30-34 ºС. Період переходу від зими до літа (або від літа до зими) називають міжсезонням. Воно посідає травень чи другу половину вересня-жовтня. У цей час мусони приносять на півострів Індокитай короткочасні дощі та грози, кількість опадів збільшується. Температура повітря складає +27-32 ºС, але спеки, що виснажує, немає, сонячне тепло комфортне і приємне для відпочинку. Серед країн Південно-Східної Азії Таїланд виділяється особливим кліматичним розмаїттям, що обумовлено суттєвими відмінностями в рельєфі різних регіонів країни.

Сезонність

Сезон дощів та погода у Таїланді

У центральній частині (Бангкок і Паттайя) літо триває з березня до травня, міжсезоння – з червня до жовтня, зима – з листопада до лютого.

На Півдні (острів Пхукет) виділяють два сезони - досить м'яке літо (з листопада по квітень) та міжсезоння (з травня по жовтень). Незважаючи на те, що в міжсезоння кількість опадів відчутно збільшується, погода все одно залишається комфортною, оскільки дощі йдуть у середньому раз на 2 дні і тривають не більше 2 годин. Найдощовий місяць – вересень.

Відпочивати на острові Самуї можна комфортно цілий рік. Однак оптимальні періоди для відвідування острова – з липня до серпеня та з грудня до лютого (вдень повітря прогрівається до +30 ºС). Міжсезоння характеризується короткочасними тропічними зливами, мусонами і зрідка штормами (у жовтні та листопаді).

На Півночі Таїланду взимку (з жовтня до березня) відносно прохолодно, тому не зайве взяти в дорогу теплі речі. Настання міжсезоння (у липні) особливо відчувається у передгір'ях, триває період дощів до вересня.

Віза

Після проходження прикордонного та митного контролю всіх туристів, що прилітають міжнародними та внутрішніми рейсами, зустрічають тайські представники компанії з табличкою "SAYAMA Trevel". Представники компанії пізніше супроводжують туристів до транспортного засобу.

Зустріч усіх туристів, що прилітають міжнародними рейсами до Бангкока, відбувається на виходах С і В (рівень 2) аеропорту Suvarnabhumi. Зустріч туристів, що прилітають внутрішніми рейсами, відбувається на виході А (рівень 2) аеропорту Suvarnabhumi. Назва виходу чітко позначена над стійкою проходження митниці у залі отримання багажу.

Туристи, які прибувають до Бангкока і подорожують далі (Пхукет, Самуї та ін.), після проходження митного та паспортного контролю можуть відразу перейти до сектору внутрішніх вильотів і далі на реєстрацію свого рейсу.

У разі виникнення будь-яких труднощів, туристи можуть зв'язатися з представниками приймаючої сторони в аеропорту (телефони представників вказані в корисній інформації, що видається з повним пакетом документів) або показати свій квиток будь-якому співробітнику аеропорту, який їх направить до місця реєстрації на рейс.

Горяча лінія

Телефон туристичної поліції Таїланду
у разі виникнення непорозумінь та необхідності отримання екстреної допомоги – 1155.
Але спершу рекомендуємо зв'язатися з Вашим гідом.

Цілодобова гаряча лінія в Таїланді: +66 89 009 5000
Гаряча лінія, створена спеціально нашим партнером, приймаючою стороною в Таїланді SAYAMA TRAVEL, задля цілодобовоЇ підтримки туристів на території королівства Таїланд.

Представник в аеропорту Бангкока: +66 89 009 50 00


Гаряча Лінія в Україні:
+38(050) 443 00 46
Працює цілодобово

Приклад дзвінка на тайський мобільний номер

084 ХХХ ХХ ХХ, де 0 – код Тайланду при дзвінках у країні, 84 – код мобільного оператора, ХХХ ХХ ХХ – номер телефону. Набирати номер слід так, як його вказано. У Тайланді всі телефонні номери даються одразу з кодами, тому проблеми при наборі не виникають.

Якщо Ви дзвоните з України або українського мобільного телефону, перебуваючи в Таїланді, то в номері телефону забирається «0».

Наприклад, замість: 089724-26-64 потрібно набирати +66 89724-26-64.

Таїланд на карті

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.