Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Загальний опис

Португалія - ​​держава на південному заході Європи, розташована в західній частині Піренейського півострова. На півночі та сході межує з Іспанією. На заході та півдні омивається Атлантичним океаном. Острова Мадейра та Азорські острови є автономними регіонами Португалії.
Столиця: Лісабон.
Державний гімн Португалії - Португалка (порт. A Portuguesa) був написаний в 1890 році і офіційно затверджений як державний гімн 19 червня 1911 року. У 1957 був затверджений сучасний варіант гімну (внесені незначні зміни порівняно з первісним варіантом). Текст Енріке Лопеш де Мендонса, музика Альфредо Кейль.
Мова: португальська

Транспорт: основним міськими видами транспорту є автобус та трамвай, у Лісабоні та Порту є метро, ​​у столиці працює кілька підйомників. Вартість проїзду в автобусі та трамваї залежить від відстані. Квиток можна придбати заздалегідь у кіоску, так і у водія (що дорожче). Квиток на міський автобус діє на дві поїздки і коштує близько 50 центів. Проїзд у метро обійдеться в 45 центів, якщо купуватиме квиток у касира, і в 40 центів, якщо брати квиток в автоматі. У Португалії діє система туристичних проїзних на міський транспорт (автобус, трамвай та метро, ​​дійсні також для фунікулерів), які можна на багатьох вокзалах та станціях метро. При поїздці на таксі в місті плата стягується за лічильником, а за його межами - по кілометражу, включаючи шлях назад до місця відправлення.
Всі міста пов'язує прекрасне автобусне сполучення (комфортабельне та недороге). Також можна пересуватися поїздами та літаком однієї з внутрішніх авіакомпаній - ТАР Air Portugal або Portugalia. Є також авіакомпанія Азорських островів SATA.

Інформація про візу

Португалія входить до списку країн Шенгенської угоди, з 11 червня 2017 року громадянам України не потрібна віза для в'їзду в Португалію в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів і, якщо вони планують перебувати в країні Шенгену не більше 90 днів протягом півріччя.
В інших випадках для в'їзду до країни необхідно відкрити візу у Консульському відділі Посольства Португальської Республіки в Україні. Термін оформлення туристичної візи у Посольстві – 7-14 днів.

Клімат

У Португалії м'який клімат з теплими зимами та помірно спекотним літом, в основному через близькість Гольфстріму. Завдяки вітрам з Атлантики, клімат на Азорських островах також м'який та помірний. Дуже сприятливі умови - на Мадейрі з її стійким м'яким кліматом протягом цілого року.

Валюта

Євро

Португалія на карті

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.