Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Загальний опис

Індія – держава у Південній Азії, на півострові Індостан, лежить на північ від екватора між 8,4 та 37,6 градусами північної широти та 68,7 та 97, 25 градусами східної довготи.
З півночі на південь Індія тягнеться на 3214 км, зі сходу на захід – на 2933 км. сухопутний кордон Індії складає 15200 км, морський – 6083 км (з урахуванням берегової лінії Нікобарських та Лаккадійських островів – 7516 км.)
На північному заході межує з Пакистаном і Афганістаном (частина індійського штату Джамму і Кашмір, що примикає до Афганістану, знаходиться під контролем Пакистану); на півночі – з КНР, Непалом та Бутаном; на сході – з М'янмою та Бангладеш. На півдні вузька Полкська протока та Манарська затока відокремлюють її від Шрі-Ланки. Протокою Грейт-Ченнел між островами Великий Нікобар і Суматра проходить морський кордон між Індією та Індонезією.
Територією країни протікають дві великі річки: Інд та Ганг.
Природа Індії екзотична та різноманітна. Буйна зелень тропічних лісів у поєднанні з барвистим розмаїттям флори та фауни, білі та золотаві пляжі, високогір'я Гімалаїв та долини річок справляють приголомшливе враження на мандрівників з Європи.
Столиця Індії – Делі. Інші великі міста Бомбей на заході, Калькутта на сході та інші столиці штатів.

Індія на карті

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.