Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Загальний опис

Франція, Париж, Ніцца, Монмартр ... Як приємно помріяти!

А може, настав час здійснити мрію і вирушити до країни, з якою асоціюється одне з улюблених слів французької мови – AMOURE?
Поїздка до Парижа. Можливі варіанти туру в Париж - це і тури вихідного дня, і цілі канікули в Парижі!
Пам'ятаєте фільм "Париж, я люблю тебе"? Які соковиті кадри! Скільки шарму в історіях, які відкривають багато паризьких таємниць! Монмартр, паризький цвинтар, паризька опера, кафе та ресторани Парижа, його площі... а головне – люди, мова, колорит! Гарно все!

Французький кінематограф, мода в Парижі, кулінарія Франції, французьке вино – все надихає і змушує повірити: «Життя прекрасне!
Екскурсії в Парижі, готелі Парижа, шопінг у Парижі – ваша подорож до столиці Франції може бути насиченою та різноплановою.
Ось прокидаєтеся Ви в готелі Парижа біля Ейфелевої вежі, смакуєте ранкову каву і… звичайно! Круасани. Вони тут точно особливі! І – у дорогу. Єлисейські поля, Версаль, Лувр... Калейдоскоп неймовірних вражень.
Одним словом, відпочинок у Франції Ви запам'ятаєте назавжди!

Франція - це історичний центр, центр мод, парфумерії та косметики, вина та кулінарії.
80% мандрівників, які в'їжджають до Франції, їдуть до Парижа. Дуже багато хто обирає це місто як пункт призначення своєї першої «екскурсійної» поїздки за кордон — у ньому, як, втім, і у всій країні, є на що подивитися. Для гірськолижників — великі та різноманітні зони катання, більшість курортів побудовано нещодавно, всюди нове обладнання (підйомники, гармати тощо), «катання від порога», гарні висоти та відчуття престижу.

Хто їде?
У Париж їдуть усі «категорії» туристів, незалежно від рівня забезпеченості. Ті, хто фінансово недостатньо спроможний, їдуть автобусом, інші обирають літак. Звичайно, в першу чергу це любителі історії та пам'яток. Дуже багато хто їде до Франції повторно, оскільки за одну поїздку все, що заслуговує на увагу в цій країні, не подивишся. Туристи з дітьми обирають програми з відвідуванням Діснейленду. Кататися на лижах також їдуть досить забезпечені люди (хоча є й економні варіанти), переважно добре катаються або середнього рівня, більше половини туристів їде з дітьми.

Особливості готельної бази.
У Франції немає готелів п'ять зірок. Абсолютна більшість французьких міських готелів розташована в історичних будівлях. Тому номери невеликі та різні за формою. На гірськолижних курортах готелів не дуже багато, 4* de luxe – максимальна категорія, 80% – апартаменти, приватні квартири. Апартаменти теж класифікуються зірочками від 2 до 4*, а також напівофіційними (або, правильніше сказати, всіма прийнятими, але неофіційними) «сонечками» (Pier Vacance) і «пташками» (Мауега). Чотири "зірки" - досить певний рівень апартаментів, три - дуже розмита градація (готель може бути і рівня 4 *, і ближче до 2 *). Не можна також скидати з рахунків і те, що готелі часто занижують власну класифікацію, економлячи на податках. В основному готелі являють собою 3-4 поверхові шале.

Особливості сервісу та обслуговування.
Російськомовного персоналу в готелях мало, але деякі популярні ресторани пропонують меню російською. На офіціанта у Франції можна чекати дуже довго. Французька гірськолижна школа вважається найпрофесійнішою, курорти дуже різноманітні (вони можуть бути «молодіжними» з купою дискотек, майже по-домашньому тихими і спокійними, елітно-претенційними). Особливість курортів: розташування на великих висотах, ухил на катання, а не на розваги. Усі мандрівники відзначають уважне ставлення до туристів.

Особливості перебування в країні.
Французи люб'язні, але не відкриті. Ставлення до туристів в цілому доброзичливе, при цьому французи не мають особливого бажання спілкуватися англійською мовою.

Основні причини, через які виникають претензії:
Про маленькі номери в готелях туристів слід попереджати заздалегідь. Континентальні сніданки (вірніше, їхній «розмір») для багатьох також стають одкровенням. Певній частині мандрівників властиве деяке розчарування: враження від Парижа розходяться з ідеалізованим уявленням про місто, як про «столицю кохання та романтики». Практично немає російськомовних інструкторів, довгі трансфери від аеропорту до готелю. Попереджайте туристів про те, що у Франції всі курорти дійсно високогірні (на них не кожному буде комфортно).
У високий сезон збираються черги на витяги, на деяких курортах не вистачає розваг «після лиж».

Франція на карті

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.