Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Загальний опис

Офіційна назва: Республіка Азербайджан.
Столиця: Баку
Географічне положення:
Азербайджанська Республіка розташована на стику двох континентів - Європи та Азії, у серці транскавказького транспортного коридору, де проходять повітряні та морські шляхи, магістральні автомобільні та залізниці, що пов'язують Європу з країнами Кавказу та Центральної Азії. На півночі Азербайджан межує з Російською Федерацією, на північному заході з Грузією, на південному заході – з Вірменією та Туреччиною, на півдні – з Іраном. На сході республіку омивають води Каспійського моря.
Мова: Державна мова – Азербайджанська. Більшість населення знає російську мову.
Релігія: Релігія відокремлена від держави. Більшість населення сповідує Іслам. Також чимало послідовників Іудаїзму та Християнства – православні та католики.
Тимчасова зона: GMT + 2 години
Приїхавши в Азербайджан, Ви матимете чудову нагоду ознайомитися з безліччю історичних пам'яток, що належать до різних епох. Це і наскельні малюнки в Гобустані, датовані XII-X тисячоліттям до н. ), та історичні пам'ятки, що відносяться до християнського та ісламського періоду. Яка різноманітність! Ви завжди можете замовити у нас організацію та поведінку різних турів Азербайджаном, його численними регіонами. Це Баку та Абшеронський півострів, Нахчіван, Губа-Хачмазський, Шекі-Загатальський, Лянкяран-Астарінський регіони, історичні області Ширван та Гянджабасар. Можливо, Ви просто відпочинете, здійснивши шопінг або відвідавши готелі та ресторани. Можливо, це буде відпочинок у горах, що упираються в синій небосхил, або відпочинок на березі теплого Каспійського моря, Худат-Яламінському узмор'ї, знаменитому своїми густими лісами, що дихають свіжістю, або на морському узбережжі Абшерона... Але, можливо, вас найбільше залучають спеціалізовані тури, розраховані на любителів історії, етнографії, піших і кінних походів. Тури можуть бути як групові, і індивідуальні.
Лянкяран-Астаранський регіон – чудове місце відпочинку. Піщані пляжі прекрасні, температура води біля узбережжя 22-26 ° С протягом п'яти і більше місяців, що забезпечує тривалий купальний сезон. За останні роки тут відбудовано десятки готелів, які за своїм рівнем та класом можуть зрівнятися з європейськими. Хто відмовиться від задоволення купатися в лагідному, теплому морі, поніжитися на піщаних пляжах або поплавати в басейні з водними гірками, розміститися в номерах різної категорії від стандартного до люксів та апартаментів! Хто зможе встояти перед покликом вогнів численних ресторанів та кафе, що полонять вишуканою національною та європейською кухнями, естрадними та шоу-програмами.

Найбільш привабливі для альпінізму та зимового спорту Шамахінський та Гусарський райони. Для ліцензійного полювання дуже зручні Гизилагацький заповідник, де в зимові місяці накопичується понад мільйон особин двохсот видів перелітних птахів!

Напевно, Ви пам'ятаєте про те, що в Азербайджані ціла низка оздоровчих курортів з мінеральними джерелами, які надають можливість лікування багатьох нездужань, що піддаються бальнеологічній або природній терапії. Більшість курортів із мінеральними джерелами є одночасно туристськими центрами. Особливо багатий на мінеральні джерела Нахчыван. І унікальним є єдине у світі родовище лікувальної нафти - Нафталан. Ну, як тут відхилити запрошення відвідати такий цікавий та незвичайний край!

Одним словом, тут все – прекрасна природа цих місць, незліченні пам'ятки старовини, дивовижна етнографічна різноманітність, що вражає мистецтво місцевих умільців та кулінарів – надовго залишить у Вас найкращі враження про Азербайджан.

Інформація про візу

Для в'їзду в країну для громадян СНД не потрібна віза.

Клімат

Середньорічна температура – ​​+13.7oC, середня температура у січні – +1.7oC, середня температура у липні – +27.9oC. Клімат – перехідний від помірного до субтропічного. Характерні сильні північні вітри, переважно восени.

Валюта

Офіційна валюта – азербайджанський манат

Азербайджан на карті

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.