Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Загальний опис

На північний схід від Мальдівських островів знаходиться країна абсолютної екзотики... Багато років вона була відома під ім'ям Тапробане, так її називали римляни та греки. Арабські моряки за часів Синдбада називали її Серендіб. Для англійців вона - Цейлон, а самі остров'яни споконвіку називають її ШРІ ЛАНКОЮ.

Зі 130 світових історичних цінностей, що охороняються ЮНЕСКО, сім знаходяться на цьому дивовижному острові.
Зіткнення з містикою стародавніх столиць сингальського королівства породжує дух шанування та таємниці. Самобутні барвисті костюми, традиційні церемонії, дбайливо шановані місцевими жителями, несуть у собі таїнство вікової енергії острова.
У всьому світі відомі традиційний цейлонський чай, ланкійські спеції, екзотичні фрукти, самоцвіти, батік і, звичайно, теплота доброзичливих господарів острова.

Шрі-Ланка на карті

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.