Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Україна

Україна - держава у Східній Європі. На півночі межує з Білоруссю та Росією, на сході – з Росією, на південному заході – з Румунією та Молдовою, на заході – з Угорщиною, Словаччиною та Польщею. На півдні омивається Азовським та Чорним морями.
Площа України складає 603 700 кв. км.
Столиця: Київ.
Державна мова: українська
Населення: 41 588 354 чол.
Валюта: гривня (UAH).
Релігія: близько 70% населення становлять православні, 14% - католики та греко-католики, 3% - протестанти. Є громади мусульман та юдеїв. Церква та релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа – від церкви.

Багатотисячолітня історія України та свідчення становлення й розвитку держави, що збереглися до наших днів, приваблюють мандрівників з усього світу.
Сьогодні Україна, одна з найкрасивіших країн Європи, може запропонувати своїм гостям блискучу художню, архітектурну, духовну та культурну спадщину, що збереглася до наших днів: пишнота палаців; церкви, що вражають своєю досконалістю (Києво-Печерська Лавра, Володимирський Собор); фортеці, що надихають своєю величчю, (Хотинська фортеця (Чернівецька область), заповідник «Хортиця» (Запоріжжя)).
В Україні можна знайти відпочинок на будь-який смак.
Особливо цінними для відпочинку, відновлення сил та лікування є бальнеологічні курорти Карпат, Закарпаття та Трускавця, а також морські курорти Чорного та Азовського морів.
Казковий край лісів, садів, золотих полів, виноградників, дивовижно красивих гір і долин, багатих на цілющі мінеральні та термальні джерела, а також середньовічні замки та дерев'яні церкви 17 століття - перлини дерев'яної архітектури і багато, багато снігу взимку – все це Карпати.
Пам'ятки історії та культури, рідкісної краси природа, цілюще повітря та вода, моря та гори, чудові вина та гостинний прийом українців зроблять вашу подорож незабутньою.

Інформація про візу

Законодавство України встановлює певний термін, протягом якого іноземці, які прибули в Україну короткостроково, можуть перебувати без реєстрації в органах ДМС (УГІРФО).

а) для іноземців та осіб без громадянства з держав з візовим порядком в'їзду на період дії візи, але не більше ніж 90 днів протягом 180 днів, якщо інший термін не визначений міжнародними угодами;

б) для іноземців та осіб без громадянства з держав з безвізовим порядком в'їзду (Австрія, Азербайджан, Андорра, Вірменія, Бельгія, Білорусь, Болгарія, Ватикан, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Голландія, Греція, Грузія, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія , Італія, Казахстан, Канада, Киргизія, Кіпр, Корея, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Молдова, Монако, Монголія, Норвегія, Польща, Португалія, Російська Федерація, Румунія, Словаччина, Словенія, США, Таджикистан, Узбекистан Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія, Японія) - на строк не більше ніж 90 днів протягом 180 днів, якщо інший термін не визначений міжнародними угодами;

Продовження терміну перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства, або тих, хто прибув на тривале перебування з метою навчання, працевлаштування у приватних справах тощо, здійснюється міністерством внутрішніх справ (МВС).

Клімат

Помірно-континентальний. Середні температури січня коливаються від -8°С на північному сході до +4°С на півдні, липня – відповідно від +20°С до +30°С.

Валюта

Гривня (UAH).

Основні свята

1 січня - Новий Рік
7 січня - Різдво Христове
8 березня - Міжнародний жіночий день
1, 2 травня - День міжнародної солідарності трудящих
28 червня - День прийняття Конституції України
24 серпня - День Незалежності
14 жовтня - День захисника України.
25 грудня - Католицьке Різдво
Ці дні в Україні є неробочими. Також неробочими є дні, на які припадають Великдень та Трійця.

Україна на карті

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.