Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

ВАЖЛИВО!!!

Шановні агенти. Нагадуємо Вам, що згідно з договірними зобов'язаннями, у період свят, канікул тощо, штраф за підтвердженим бронюванням виставляється згідно з датами високого сезону і становить 100% вартості туру, незалежно від дати ануляції агентом.
- Вартість туру вказана у валюті вибраної Вами країни.
- У зв'язку з нестабільністю обстановки коливань курсів іноземних валют на українському біржовому ринку, компанія «Пан Укрейн» з 08.10.2008 тимчасово вводить нову систему оплат  з курсом. що щоденно коливається, «Внутрішнім Фіксованим Курсом» прийому валют. Інформація про курси валют щодня викладатиметься на сайт «Пан Укрейн». Курс валюти для оплати туру фіксується в день виставлення рахунку та підтвердження агенту.
Агент зобов'язаний сплатити 100% суми у строки, зазначені нижче:
1 банківський день для напрямків – ОАЕ, Таїланд, Індонезія, Домінікана, Китай, В'єтнам, Японія, Малайзія, Круїзи;
3 банківські дні для інших напрямів "Пан Укрейн";

Якщо оплата надійде на рахунок ПУ несвоєчасно (після терміну, зазначеного у рахунку) та курс на момент зарахування коштів зросте, суму надходження буде зараховано за поточним курсом на день надходження оплати на рахунок ПУ, а на залишок буде виставлено новий рахунок за поточним курсом.

Просимо Вас уважно стежити за нашими розсилками та інформацією на сайті «Пан Укрейн».

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.