Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Загальний опис

Республіка Філіппіни займає більш ніж 7 тисяч тропічних островів у Південно-Східній Азії та має природні пляжі, багатий рослинний та тваринний світ та інші рекреаційні ресурси.

Сучасна культура Філіппін поєднує в собі азіатську основу зі значною часткою прямого західного (іспанського та американського) впливу, як результат колоніального минулого, з вторинним латиноамериканським впливом через входження до віце-королівства Нова Іспанія. Західних туристів приваблює релігійна спільність (Філіппіни - одна з двох (поряд зі Східним Тимором) католицьких країн в Азії) та поширеність англійської мови на Філіппінах.

Найбільш популярними регіонами пляжного відпочинку на Філіппінах є острів Боракай, узбережжя провінції Ла-Уніон, острови Себу (і Мактан), Бохол (і Панглао) та інші.

Філіппіни є популярним напрямом екотуризму. У багатьох регіонах, заповідниках та національних парках проводяться екологічні програми, спостережень за птахами (бердвочинг) та водними тваринами тощо. Відомим напрямом екологічного туризму служить острів Палаван із регіоном Ель-Нідо та Підземною річкою Пуерто-Прінсеса.

Філіппіни на карті

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.