Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Оформлення повернень

Повернення коштів оформляється залежно від типу платежу.

Додаток №1

рахунок був оплачений безготівково з розрахункового рахунку агента


Агент, надає заяву на повернення коштів за зразком (Додаток №1) на ім'я директора ТОВ «Агентство «Пан-Укрейн» на фірмовому бланку компанії що заплатила за тур,  за підписом директора, головного бухгалтера, з печаткою компанії. У заяві зазначаються повні банківські реквізити компанії для переказу грошей.

Додаток №2

рахунок було оплачено безпосередньо туристом або іншою фіз.особою до каси банку


Платник надає:
1. Заява на повернення грошових коштів  за зразком (Додаток 2) на ім'я директора ТОВ «Агентство «Пан-Укрейн» від особи зазначенї в квитанції на оплату туру.

2. Копія паспорта платника (1, 2 сторінка, прописка)

3. Копія квитанції про оплату

Примітка: Якщо клієнт, зазначений у квитанції, не може особисто з'явитися за поверненням суми, йому необхідно оформити нотаріально завірену довіреність на право отримання коштів на іншу особу, з повідомленням Пан Укрейн про цю ситуацію. Повернення коштів довіреній особі провадиться за наявності оригіналу нотаріальної довіреності та паспорта довіреної особи.

Додаток №3

рахунок було оплачено безпосередньо туристом або іншим фіз. особою до каси банку та повернення оформляється на картковий рахунок


Якщо клієнт, зазначений у квитанції, не може особисто з'явитися за поверненням суми, але має власний картковий рахунок, є можливість оформити повернення на картковий рахунок клієнта за наявності наступних документів:

1. Заява на повернення  за зразком (Додаток 3) на ім'я директора ТОВ «Агентство «Пан-Укрейн» від імені особи зазначеної у квитанції на оплату туру із зазначенням реквізитів грошового переказу.

ВАЖЛИВО! Реквізити для зарахування грошей необхідно запросити в банку, який випустив картку, при цьому обов'язково вказати:

а) МФО банку

б) Найменування одержувача

в) Код отримувача

г) Номер розрахункового рахунку, на який потрібно переказати гроші

д) Призначення платежу

2. Копія паспорта платника (1, 2 сторінка, прописка)

3. Копія квитанції про оплату

4. Копія ідентифікаційного коду платника

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.