Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Загальний опис

Еквадор - держава на західному узбережжі Південної Америки, що межує з Перу та Колумбією. Еквадор іспанською означає "екватор", звідси і назва країни, що лежить по обидва боки від цієї умовної лінії. До складу Еквадору входять також острови Галаппагос, розташовані в Тихому океані, за тисячу кілометрів від узбережжя (іспанською "галапаго" - слонова черепаха), що складаються з 13 великих і безлічі дрібних вулканічних островів. Площа островів складає 7800 кв. км. Населення близько 9800 мешканців. Еквадор межує з Колумбією та Перу. Загальна площа країни становить 283,6 тис. кв. км.

Столиця – Кіто.

Глава держави та уряду – президент. Законодавчий орган – Національний конгрес.
Мова - іспанська.
Релігія – більшість віруючих – католики.
Населення – 11,0 млн. чоловік, головним чином індіанці кечуа (40%) та метиси, решта – вихідці з Європи.
Час відстає від київського на 7 годин, на Галапагосах – на 8 годин.

Митні правила Заборонено ввезення неконсервованих продуктів харчування. Заборонено ввезення та вивезення без спеціального дозволу предметів та речей, що становлять історичну, художню чи археологічну цінність. Дозволено вивіз виробів із вовни та шкіри, прикрас, сувенірів, при цьому потрібно пред'явити квитанцію магазину, де були куплені ці вироби. Ввезення та вивезення національної та іноземної валют не обмежене.
Вакцинація Рекомендується щеплення від жовтої лихоманки для відвідувачів джунглі Амазонії (зробити не пізніше ніж за 2 тижні до початку поїздки).

Клімат

Клімат екваторіальний та гірничо-екваторіальний, на півдні – субекваторіальний. Середньомісячні температури в Кіто (на висоті близько 2800 м) близько +13 С, на півдні від +23 С до +27 С. У сельві середньорічна температура +30 - 35 С. Опадів випадає від 100 мм. (на півдні) до 6000 мм. (На східних схилах Анд) на рік.

Валюта

В Еквадорі скасували національну валюту. З 12.09.2000 американський долар став державною валютою Еквадору, а колишня національна валюта "сукре" повністю виводиться із обігу. Долар почали поступово вводити в обіг із квітня 2000 року. Вигляд банкнот залишається незмінним, а монети матимуть ту ж гідність та вагу, що й американські, але виглядають трохи інакше. У столиці та курортних районах можлива оплата кредитними картками основних світових систем (особливо у великих магазинах та готелях), у провінції це неможливо. Валюту можна обміняти в обмінних пунктах, аеропортах, банках. Чайові (приблизно 10% вартості) в барах, ресторанах, перукарнях, готелях часто вже включені в рахунок.

Еквадор на карті

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.