Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Виписка документів

Виписка та видача документів здійснюється за погодженням з менеджером, у якого Ви бронювали тур, після повної оплати.

Виписка документів для передачі до Вашого офісу експрес-поштою (тільки для регіонів України) буде проводитись після письмової заявки на e-mail менеджеру компанії, у якого Ви бронювали тур із зазначенням № заявки, напрямку, дати вильоту, прізвищ туристів та всіх реквізитів Вашої фірми (назва, адреса, телефон), а також прізвища менеджера.

Обов'язково в заявці вказувати терміновість відправлення (терміново, не терміново).

Виписка та передача документів у ваш офіс здійснюється не пізніше 3-х днів до вильоту, за ваш рахунок.
Менше 3 днів до вильоту, документи не надсилаються, а передаються в аеропорт.

Фірми, які працюють із кур'єрськими службами, самостійно викликають кур'єра до головного офісу Пан Укрейн для передачі йому документів. При цьому, крім офіційної заявки на виписку документів, попереджають менеджера з бронювання про те, яку службу кур'єрської доставки вони викликали.

УВАГА!!
За деякими країнами розроблено технологію відправлення пакету документів електронною поштою (ваучер, страховка, програма туру, авіаквиток). Можливість надсилання документів електронною поштою запитуйте у менеджера з бронювання Вашого туру.
В електронному вигляді пакет документів можна отримати у будь-який час, але не пізніше 1 дня до вильоту

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.