Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Загальний опис

Швейцарія – одна з найкрасивіших та найбагатших країн світу. Альпи, годинники, шоколад – гордість швейцарців! Але не тільки. Багатство культур та мов, які мирно та гармонійно співіснують у цій країні, також є її незаперечною гідністю.

Замки та гірські пейзажі, гладь озер та річок, вишукана архітектура міст – все це у турах Пан Укрейн до Швейцарії за вартістю від 139 євро на добу!

У Швейцарії також проходять музичні фестивалі, економічні форуми, тут полюбляють відпочивати представники дипломатичної, культурної та бізнес-еліти з різних країн. Не дивно – адже тут чудовий сервіс та поважна шанобливість до кожного гостя.

Офіційна мова – французька, також поширені – англійська, німецька.
Час у Швейцарії центрально-європейський, відстає від українців на 1 годину.
Телефон та зв'язок. У всіх поштових відділеннях встановлені телефони, там до них можна купити телефонну картку.

Транспорт. У Швейцарії дуже розвинена мережа залізничних ліній, тому радимо використовувати цей вид транспорту. У місті також можна скористатися автобусними маршрутами. Прокат автомобілів. Для того, щоб взяти автомобіль напрокат необхідні міжнародні права (французькою або англійською мовами), паспорт та кредитну картку.

Кухня та ресторани. Найзнаменитіші національні страви у французькій частині країни – фондю та раклетт (страви з розплавленого сиру), у німецькій – ковбаси та решти (картопля, смажена особливим способом).

Магазини та сувеніри. Магазини відкриті з понеділка до п'ятниці з 8.30 до 17.00. Неділя вихідний. У Швейцарії є магазини системи безмитної торгівлі (Tax-Free). Як сувеніри Ви можете привезти знаменитий швейцарський сир та шоколад, побалувати себе новинками годинникових фірм.

Корисна інформація. Чайові давати не заведено. У ціни, зазначені в готелях, ресторанах та таксі, включено податки та обслуговування.

Телефон представництва України у Швейцарії – (4131) 352-23-16, 351-64-16. Швидка допомога та поліція викликаються по одному телефону – 117, пожежна охорона – 118.
Для ввезення в країну кішок та собак необхідна довідка.

Information about visa

Громадянам України з біометричними паспортами віза не потрібна, якщо термін перебування у країні не перевищує 90 днів.

Клімат

Помірний, т.к. немає не виснажливої ​​спеки, ні різкого холоду чи надмірної вологості. У південній частині країни переважає м'яка та сонячна погода, у високогір'ї часто дощ, в альпійських долинах клімат схожий на середземноморський.

Валюта

Національна валюта – швейцарський франк. Пункти обміну валют працюють щодня до 22:00. Банки відкриті у будні з 8.30 до 16.30. Зручно користуватися кредитними картками – їх приймають у всіх закладах.

Швейцарія на карті

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.