Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Загальний опис

Австралія - ​​це єдина у світі держава, яка займає цілий континент. Площа цього найменшого з материків становить 7682300 км², що приблизно дорівнює території США, не включаючи Аляску. З населенням всього близько 22 млн осіб, Австралія є однією з найурбанізованіших країн світу – 88% австралійців живуть у містах.

Австралія — один із найдавніших материків. За 250 мільйонів років ерозія зробила континент майже пласким. Найнижча точка - озеро Ейр (Eyre) - 15м нижче за рівень моря, а найвища - гора Косцюшко (Kosciusko) - 2228м над рівнем моря. Завдяки відсутності високих гірських хребтів на континенті немає різких кліматичних перепадів.

Австралія багата на природні ресурси, такі як нафта, вугілля, газ і боксити, цинк, свинець, нікель і мідь, уран, золото та срібло. У Західній Австралії знаходиться єдине у світі родовище рожевих алмазів, там же видобувають перли. Австралія є найбільшим добувачем опалів.

ДЕРЖАВНИЙ УСТРІЙ
Офіційна назва Австралії – Австралійський Союз, форма правління – конституційна монархія. Главою держави є королева Великобританії, яку представляє генерал-губернатор. Законодавчим органом держави є Парламент, що складається із Сенату та Палати Представників. Виконавча влада належить Уряду, який очолює Прем'єр-міністр, який є лідером політичної партії, яка набрала більшість голосів у Палаті Представників.
Австралія складається з 6 штатів і 2-х територій: Столична територія (Канберра), Новий Південний Уельс (столиця - Сідней), Вікторія (столиця - Мельбурн), Квінсленд (столиця - Брісбен), Південна Австралія (столиця - Аделаїда), Західна Австралія (столиця – Перт), Тасманія (столиця – Хобарт) та Північна Територія (адміністративний центр – Дарвін).

Мережева напруга – 240 вольт, частота – 50 Гц, розетки триштекерні. Адаптер для російських виделок можна купити чи взяти напрокат у готелі.

Банки працюють з 09.00 до 17.00 понеділок-п'ятниця, пункти обміну валюти – цілодобово.

Магазини працюють з 09.00 до 17.00, четвер до 21.00

НОРМИ БЕЗМИТНОГО ВВЕЗЕННЯ
Пасажирам дозволяється ввезти до Австралії без сплати мита:
- предмети на суму A$ 900 (A$ 450 для пасажирів віком до 18 років), не включаючи алкогольні напої та тютюнові вироби. Наприклад: фотоапарати, електронне обладнання, парфуми, шкіряні вироби, коштовності, годинники, спортивні товари тощо).
- 2250 мл алкогольних напоїв (включаючи вино, пиво або міцні напої) для пасажирів віком від 18 років.
- тютюнові вироби: 50 сигарет або 50г сигар або інших тютюнових виробів для пасажирів віком від 18 років.
- більшість особистих речей, таких як новий одяг, взуття, туалетні предмети.
- особисті речі, що були у вживанні, принаймні 12 місяців, можуть бути ввезені до Австралії без сплати мита та податку на продаж (може знадобитися підтвердження дати покупки).
- товари, придбані за кордоном або куплені в Австралії без сплати мита та податку на продаж перед від'їздом, включаються до безмитної норми.

Тури в Австралію - це унікальна можливість відвідати найкрасивіше місто світу Сідней, справжню перлину континенту. Сідней – місто архітектурних контрастів. Тут гармонійно поєднуються середньовічні старовинні будинки та сучасні хмарочоси. Здійсніть незабутній круїз красивою Сіднейською гавані, помилуйтеся оперним театром Опера Хауз, мостом Харбор Брідж та іншими пам'ятками зі світовим ім'ям.
Тури в Австралію припадуть до душі любителям гастрономічних експериментів та бурхливих нічних розваг. Тут ви знайдете величезну кількість відмінних ресторанів, барів та нічних клубів.
Ця країна буде цікава любителям активного та пізнавального туризму. Однією з найголовніших пам'яток материка є Великий Бар'єрний риф, неймовірно популярне місце для дайвінгу. Місцевий підводний світ із його незабутньою рифовою системою припаде до душі не лише досвідченим дайверам, а й новачкам у підводному плаванні. Великий Бар'єрний риф оточений щільним кораловим кільцем і дарує любителям підводного плавання справді незабутні морські краєвиди. Тут є можливість пройти курси підводного плавання та отримати сертифікат дайвера.

Клімат

Клімат Австралії - тропічний на півночі та помірний на півдні. Середня річна температура +21 °С. Більшість території країни займають пустелі і великі рівнини, на південному сході — невеликі гори. Вища точка – гора Косцюшка (2228 м). Головна річка – Муррей. Ліси - тропічні на півночі та евкаліптові на півдні, хвойні на острові Тасманія. Всього в Австралії росте до 20 тисяч видів рослин, причому більше 90% з них не зустрічається на інших континентах. Тваринний світ Австралії відрізняється великою своєрідністю. Унікальні: качконіс, 50 ​​видів кенгуру, опосум, коала, сумчаста миша, вомбат, тасманійський диявол, собака динго, крокодили. Безліч птахів та змій. Зустрічаються гігантські водяні черв'яки довжиною до 3 метрів.

Інформація про візу

Візові заяви громадян України на візу в Австралію розглядаються Австралійською Високою Комісією (Australian High Commission) у Лондоні.
Документи подаються он-лайн, у разі схвалення візової заяви видається електронна віза.
Термін розгляду документів може тривати від тижня до 1,5 місяців в залежності від категорії візи, завантаженості Консульства і наданих документів.

Австралія на карті

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.