Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.
Дата заїзду: 13.08.2021

Ласкаво просимо у доброзичливу і демократичну країну з рідкісними природними красотами! У супроводі професійного російськомовного гіда-натураліста, в цьому турі Ви зможете поспостерігати за відкладанням яєць морськими черепахами, здійснити екскурсію по дощовому лісі, викупатися в термальних водах, поспостерігати за горбатими китами і рідкісним птахом кетцаль. Це унікальна можливість побувати на Тихоокеанському і Атлантичному узбережжі Коста-Ріки. Приймаюча сторона надасть трансфер від міжнародного аеропорту Хуан Сантамарія до готелю Barceló San Jose, в якому Ви проведете наступну ніч. Реєстрація гостей в готелі починається з 14.00.

Вранці Ви вирушите в дорогу через національний парк Брауліо Карільо. По дорозі можна помилуватися видами на хмарний ліс, круті схили і численні водоспади цього парку. Невелика зупинка для сніданку в зоні Гуапілес і продовження шляху до причалу Павон (Каньо Бланко). Далі на Вас чекає круїз по річці і природним каналам до національного парку Тортугеро, який охоплює територію понад 260 км². Тортугеро є природним місцем існування понад 300 видів птахів. Протягом круїзу Вам можуть зустрітися тукани, папуги, зимородки і рідкісні зелені Ара. Після обіду на Вас чекає візит в село Тортугеро. Гід-натураліст організує невелику прогулянку вздовж пляжу, на якому зазвичай будують свої гнізда черепахи (з липня по жовтень). Вечеря в готелі. Розміщення на 2 ночі в готелі Laguna Lodge.

День 3

Сніданок, Обід, Вечеря

Після сніданку екскурсія по каналах заповідника. Вздовж узбережжя каналів ростуть пальми виду рафія, які є середовищем існування ревунів, білолицих мавп, зелених ігуан і тропічних птахів. По ходу екскурсії можна зустріти білих чапель або ж дивовижні гнізда птахів Montezuma Oropendola. Ви пропливе по таємничим водам каналів Каньо-Харольд або Каньо-Пальма (Caño Palma), дізнаєтеся відомості про програми захисту і охорони популяції черепах. Після обіду Ви зможете провести вільний час біля басейну або в садах готелю, насолоджуючись звуками джунглів. В день прибуття в готель обов'язково запишіться на додатковий нічний тур для спостереження черепах на пляжі. Вартість туру $ 40-45 на людину. Вечеря і розміщення в готелі Laguna Lodge.

  • Для нічної екскурсії до черепахам вам необхідна темний одяг, дощовик і закрите взуття
  • Після сніданку виїзд з Тортугеро в ресторан в Сікіррес або Гуапілес (залежить від логістики маршруту навігації в цей день), після обіду продовжимо шлях у центральну частину країни. Мета нашого маршруту невелике містечко Турріальба, яке знаходиться біля підніжжя найактивнішого вулкану з такою ж назвою. В даний час зона Турріальба є важливою для сільськогосподарської діяльності завдяки її родючому грунту, тут вирощуються різноманітні овочі, рясні пасовища сприяють тваринництву і молочному виробництву. Зони консервації (заповідні зони) славляться красою ландшафту і великою кількістю природних ресурсів. Розміщення в готелі Casa Turire в стилі колоніального будинку, що пропонує затишну обстановку колишнього особняка, де Ви зможете використовувати час на свій розсуд, відпочити і насолодитися красивими видами на околиці готелю.

    На схилах вулкана Турріальба знаходиться Національний монумент Гуаябо, найважливіший археологічний пам'ятник в країні і важливий церемоніальний об'єкт в доколумбові часи. Присутність людини в регіоні Турріальба налічує не менше 10 000 років, тут були зареєстровані найперші поселення людей на території Коста Ріки. Тут Ви відкриєте для себе культуру і традиції корінного індіанського населення Коста Ріки в доколумбійскій період. Далі тур продовжиться до колишньої столиці Коста Ріки, місто Картаго, заснований головним завойовником Коста Ріки, конкістадором Хуан Васкез де Коронадо в 1563 році. У місті Картаго Ви зможете відвідати базиліку Богородиці Де Лос Анхелес і дізнатися про історію «чорнушки», покровительки Коста Ріки. Ваш шлях продовжиться в напрямку Сан Херардо де Доту в Зоні Святих, так називається цей невеликий регіон, де налічується багато поселень під ім'ям одного з католицьких святих, як Санта Марія, Сан Маркос, Сан Пабло, Сан Карлос, Сан Лоренцо, Сан Андрес, Сан Антоніо і ін. Цей регіон славиться найкращою кавою в Коста Ріці, а також знаменитий недавно створеним національним парком Лос Кетцалес. Розміщення і вечеря в готелі Savegre Lodge.

    Рано вранці в 5:45 ранку Ви вирушите на пошуки птиці Кетцаль, що у великій кількості населяють цю територію країни. Після сніданку виїзд з готелю в бік містечка Домінікаль. Невелике поселення Домінікаль розташувалося в районі затоки Китів, недалеко від національного парку Marino Ballena, куди щорічно припливають горбаті кити з метою розмноження, пологів і навчання немовлят. Унікальним це місце вважається бо воно привертає популяцію китів як з північної, так і з південної півкулі, тому побачити китів на невеликій відстані з човна тут не вважається великою рідкістю. Найкращим часом для відвідування цього парку є період з липня по жовтень. Розміщення в готелі Villas Rio Mar.

    Сьогодні на Вас чекає тур на човні (груповий трансфер) в національному парку Марино Байена. Човен відправляється з пляжу Пунта-Увіта (після інструктажу з безпеки в офісі приймаючої сторони) і досліджує національний парк в пошуках величних горбатих китів та інших морських мешканців, таких як плямисті дельфіни Тихого океану, дельфіни афаліни, морські птахи і морські черепахи. У сезон дощів (з червня по листопад) у вас буде можливість насолодитися купанням в океані! Крім того, в цій поїздці ми пройдемо повз неймовірного природного формування у вигляді хвоста кита і короткої прогулянки вздовж пляжу Окон (Playa Ventanas), щоб побачити і дізнатися про чудесні морські печерахи, які були вирізані океаном. Залежно від припливів і відливів ми ненадовго зупинимося на пляжі Вентанас, щоб поласувати свіжими фруктами. Протягом усієї цієї поїздки ви будете насолоджуватися прекрасним краєвидом, який може запропонувати південно-тихоокеанський регіон Коста-Ріки.

    День 8

    Сніданок, Обід

    Виїзд з Домінікаля до наступного національному парку з активним вулканом. По дорозі екскурсія на човні по річці Тарколес, де знаходиться одна з найбільших популяцій американського гостромордих крокодила. Щільність крокодилів на цій річці досягає 20-25 особин на кожен лінійний кілометр річки. Ви зможете спостерігати великих крокодилів на відстані витягнутої руки в їх натуральному середовищі проживання. Після обіду трансфер продовжиться в бік вулкана Ареналь, розташованого в північній частині Коста Ріки. Ареналь є частиною вулканічної Кордильєри Гуанакасте, межує з Кордильєрою Тіларан, і є частиною рівнинної території Сан Карлос, так званим «енергетичним серцем Коста Ріки». Ареналь - один з наймолодших і активних вулканів Коста Ріки. Величний вулкан правильної конічної форми, висотою в 1633 метра, заворожує кожного! Національний парк був створений в 1991 році і займає територію площею 12080 га. Територія парку вся покрита тропічними лісами, що викликають захоплення буйством яскравої зелені і різноманітністю екзотичної флори і фауни. Розміщення в готелі Los Lagos / Arenal Paraíso.

    День 9

    Сніданок, Обід

    Після сніданку Ви вирушите в незабутню пригоду в самому серці дощового лісу. Розташовані в ньому підвісні мости вважаються однією з головних визначних пам'яток країни. Тур включає в себе проходження по 6 підвісними мостами під покровом пишного тропічного лісу. Після обіду - за бажанням - можете замовити екскурсію Canopy Tour в приватних володіннях готелю Arenal Paraiso (не включена у вартість туру, доплата $ 56 за людину) - це можливість придбати незвичайний досвід в екстремальних умовах; вам запропонують подорож, ковзаючи по особливих кріпленнях по тросах, які протягнуті між платформами, розташованими на висоті дерев, на кожній з яких вас зустріне інструктор; у вас буде приголомшлива можливість насолодитися красивими видами з повітря. У другій половині дня Вам випаде нагода зануритися в води термальних джерел на території готелю. При наявності сприятливих погодних умов, з готелю також буде добре видно величний вулкан Ареналь.

    День 10

    Сніданок

    Ранок у Вашому розпорядженні для відпочинку у вулкана Ареналь. Опівдні переїзд в Сан Хосе, невеликий панорамний тур по столиці і розміщення в готелі Park Inn в центрі міста.

    День 11

    Сніданок

    Трансфер в призначений час в міжнародний аеропорт в Сан Хосе для стикування з Вашим рейсом.

    У вартість входить

    • Розміщення в готелі 3*-4* на 10 ночей (розміщення в Тортугеро в еко-лоджі)
    • Індивідуальні трансфери для групи по всій програмі
    • Груповий трансфер без гіда на 11 день програми
    • Російськомовний гід з 1 по 10 день
    • 5 обідів і 3 вечері
    • Екскурсії згідно з описом програми
    • Вхідні квитки в національні парки

    Коментарі

    • Гарантоване підтвердження від мінімум 2-х осіб.

    Додатково оплачується

    • Чайові
    • Міжнародний авіапереліт
    • Страховка 1 usd / день / ос

    Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.