Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Онлайн мапа

Онлайн мапа Інтерактивна мапа: https://tripadvisor.mfa.gov.ua/

ІНТЕРАКТИВНА МАПА СВІТУ ДЛЯ ВІДОБРАЖЕННЯ ОСОБЛИВОСТЕЙ В ПЛАНУВАННЯ ПОДОРОЖЕЙ ЗА КОРДОН

Цей інтерактивний ресурс є спрощеною картографічною моделлю для відображення особливостей в’їзду в країни світу з метою допомоги громадянам України, які планують свою подорож за кордон.

Міністерство закордонних справ України опублікувало інтерактивну онлайн-мапу, яка дає змогу перевірити актуальний режим в'їзду та транзиту для громадян України у будь-якій країні світу.

Інтерактивна мапа відображає режими в'їзду та транзиту у всіх країнах світу на основі оперативної та перевіреної інформації Міністерства закордонних справ України та зарубіжних дипломатичних установ. Ці мапи регулярно оновлюються. Три шари інформації дозволяють перевірити, чи можна в'їхати в країну або проїхати її транзитом та за яких умов.

“Кожен громадянин має доступ до актуальної інформації про обмеження пересування та повідомлення в інших країнах у будь-який час доби прямо на екрані свого комп'ютера або смартфона. Це наша цифрова відповідь на виклики коронавірусної кризи”, - повідомив глава МЗС України.

Інтерактивна мапа: https://tripadvisor.mfa.gov.ua/

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.