Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Загальний опис

Розташований на самому південному краю Синайського півострова і вважається одним з найкрасивіших і найфешенебельніших курортів світу, а також одне з найкращих місць у світі для підводного плавання.

Кришталево чиста вода, багатий підводний світ і велика кількість коралових рифів створюють ідеальні умови для занять дайвінгом і взимку, і влітку. У безпосередній близькості знаходяться християнські святині – монастир Святої Катерини і каплиця Неопалимої купини. Національний морський заповідник Рас-Мухамед відомий у всьому світі. Унікальна природа Синайського півострова доповнюється стародавньою історією цих місць.

Перлиною Шарм-Ель-Шейха є затока Наама-Бей, де розкинулися 32 готелі, численні торгові центри, ресторани, спортивні комплекси та об'єдналися у велике туристичне місто-курорт.

Шарм-Ель-Шейх на карті

+ 35°C

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.