Цей сайт використовує файли cookie для поліпшення функціональності, аналізу використання сайту, показу персоналізованого контенту, забезпечення функцій соціальних мереж і маркетингової діяльності. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

Загальний опис

Визнаний туристичний центр на узбережжі Червоного моря з прибережною смугою довжиною понад 20 кілометрів.

Унікальні кліматичні умови створюють необмежені можливості для занять серфінгом та підводним плаванням цілий рік. Підводний світ Червоного моря вважається найбагатшим і найбарвистішим у Північній півкулі. Більшість пляжів Хургади приватні, тобто які належать готелям. За кількістю готелів душу населення Хургада посідає одне з перших місць у світі. Понад двісті сучасних готелів було збудовано на узбережжі Хургади. І незважаючи на це, Хургада продовжує будуватися.

Хургада складається із різних туристичних сіл, об'єднаних в один курорт. На півночі – це Дахар, де мешкає майже половина місцевого населення. У парі кілометрів на південь знаходиться Саккала, ще трохи на південь від Нової Хургади.

У Хургаді вам запропонують захоплюючу екскурсійну програму: поїздки в Луксор та Каїр, морську прогулянку на коралові острови, захоплююче сафарі на джипах до пустелі. Любителі дайвінгу можуть взяти в оренду акваланг, як правило, тут же у готелі.

Хургада на карті

+ 32°C

Заощаджуйте до 50% на турах! Отримуйте ексклюзивні пропозиції на ваш email.