Этот сайт использует файлы cookie для улучшения функциональности, анализа использования сайта, показа персонализированного контента, обеспечения функций социальных сетей и маркетинговой деятельности. Просматривая этот сайт, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и других технологий отслеживания.

Juffair Джуфейр

Джуфейр – це передмістя Манами, столиці Бахрейну. Цей район примітний тим, що лише 50 років тому тут плескалося море. У 1970 році внаслідок розширення берегової лінії країни на 2 км на схід утворилася суша, яка стала селом мусульман шиїтів. Пізніше район перейшов у володіння Манами і почав активно розвиватися. Тепер тут розташовані готелі, апартаменти, ресторани та вілли, і щороку виростають нові будинки та готелі.

Якщо вам подобається шопінг, обов'язково відвідайте торговий ряд Al Shabab Road, на якому розташувалися аутлети та різні кафе. А поряд із в'їздом до Джуфейра знаходиться торговий центр Murjan Shopping Center, в якому можна також знайти безліч ресторанів та магазинів, зокрема, магазин чайного листя та кавових зерен. Якщо ви в пошуках пригод, то вирушаєте на «американську алею», де на вас чекатиме велика кількість барів. У Джуфейрі (Al Shabab Road) є невеликий торговий ряд, де розташовано безліч ресторанів і торгових точок, таких як McDonald's, Chili's, Nando's, Asian Zyng, Dairy Queen, Hardee's, Starbucks, Abraj Grills та Burger King і т.д.

Тури в Джуфейр підійдуть не лише любителям пляжного відпочинку та шопінгу, а й тим, хто хоче познайомитися з іншою культурою.
Саме в цьому районі розташована найбільша мечеть Бахрейну – аль-Фатіха, відкрита для відвідування туристами. Мечеть примітна також тим, що її головний купол, виготовлений із чистого скловолокна, важить цілих 60 тонн – на сьогоднішній день це найважчий скляний купол у світі! Усередині комплексу мечеті розташована Національна бібліотека.
Активне будівництво в цьому районі триває до сьогодні, з кожним роком будуються нові багатоквартирні будинки та готелі. Здебільшого у цьому районі живуть іноземці та бахрейнська молодь.

13 квітня 1935 року в районі Джуфейр, було встановлено Британську військово-морську базу, яка у 1971 році була передана американцям. Американська військово-морська база знаходиться в Джуфейрі до сьогодні.

Juffair на карте

Экономьте до 50% на турах! Получайте эксклюзивные предложения на ваш email.