Этот сайт использует файлы cookie для улучшения функциональности, анализа использования сайта, показа персонализированного контента, обеспечения функций социальных сетей и маркетинговой деятельности. Просматривая этот сайт, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и других технологий отслеживания.

Al Muharraq

Мухаррак - друге найбільше місто Бахрейну, що поступається за площею і кількістю населення лише столиці держави (Манам) і до 1923 року був столицею Бахрейну. Розташований на однойменному острові, всього за кілька кілометрів на схід від острова Бахрейн.
Розташований на однойменному острові, всього за кілька кілометрів на схід від острова Бахрейн, на березі Перської затоки. Північні квартали Мухаррака межують із Міжнародним аеропортом Бахрейну. Міжнародний аеропорт Бахрейну обслуговує авіаперевезення країни та східних провінцій Саудівської Аравії. Тут знаходяться головні офіси національних авіакомпаній Gulf Air і Bahrain Air.
Два великі шосе пов'язують Мухаррак із Манамою. Дорога до ділового центру столиці Бахрейну займає менше 15 хвилин.
За 6 кілометрів від Мухаррака, біля північно-східного краю однойменного острова знаходиться штучний архіпелаг Амвадж. Торгово-розважальний комплекс Амваж – це група рукотворних намивних островів, на яких розмістилися численні магазини, готелі та житлові будинки.

Історія
Місто Мухаррак засноване наприкінці 17 століття і тривалий час було центром релігійного життя Бахрейну. Перше поселення на місці сучасного Мухаррак з'явилося ще в 5 столітті до н. і відносилося до стародавньої держави Дільмун - важливого торгового центру на шляху з держави шумерів (південь сучасного Іраку) до Індії. За часів правління греків-селевкидів Мухарадж був центром язичницького культу Авала - жорстокого бога, що зображувався у вигляді бика чи акули, чия величезна статуя прикрашала центральну площу міста. В 5 веке н.э. Мухарадж становится важным центром несторианского христианства, распространившегося в южной части Персидского залива, но в 7 веке подвергся радикальной исламизации одновременно со всем Бахрейном. У 5 столітті н. Мухарадж стає важливим центром несторіанського християнства, що поширився у південній частині Перської затоки, але в 7 столітті зазнав радикальної ісламізації одночасно з усім Бахрейном.

Визначні пам'ятки
Мухаррак зберіг дух країни такий, якою вона була до початку нафтового буму. Тут збереглося кілька традиційних будівель з колоритною архітектурою - будинок шейха Іси бін Алі аль-Халіфа (XIX ст, у 1869-1932 рр. служив урядовою резиденцією) з традиційною вітровою вежею, майстерно прикрашеними стінами та витонченими ґратами, будинок Сейяді (XIX ст. форти Абу-Махір (XVI ст) і Калат-Арад (XVI ст), а також невелика верф, що спеціалізується на будівництві традиційних місцевих човнів "доу".
Однією з головних визначних пам'яток Мухаррак є східний базар, розташований в центрі міста.
Також цікава верблюжа ферма, що належить шейху Мухаммаду аль-Халіфа, де розводять скакових верблюдів.
Футбольний клуб Мухаррака, багаторазовий чемпіон Бахрейнської футбольної ліги є однією з найсильніших команд острова.

Al Muharraq на карте

+ 44°C

Экономьте до 50% на турах! Получайте эксклюзивные предложения на ваш email.